صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۱ ب.ظ
0

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: غیر از محور پونل - خلخال که به دلیل وجود کولاک و احتمال ریزش بهمن با صلاحدید مدیران راه و شهرسازی استان‌های اردبیل و گیلان بسته شده بقیه محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز بوده و تردد در آنها جریان دارد

وراوی :

خلیل محبت خواه در بازدید از برخی محورهای مواصلاتی اردبیل با اشاره به اینکه همزمان با آغاز فصل سرما و در آستانه زمستان راهداران با ۱۸۵ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین طرح زمستانی خود را آغاز کرده اند گفت: از ظرفیت ۴۹ دستگاه ماشین آلات بخش خصوصی نیز در فصل زمستان استفاده خواهد شد.

وی با بیان اینکه  در طرح زمستانی از ظرفیت ۹ راهدارخانه ثابت و سه راهدارخانه موقت و سیار نیز استفاده می شود، اضافه کرد: ۱۱ انبار نمک و شن با ذخیره سازی شش هزار تن نمک نیز ایجاد شده تا با نمک پاشی به موقع و سریع تر راههای مواصلاتی استان در زمان بارش برف تردد راحت و روانی داشته باشند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل با اشاره به وجود هشت گردنه برفگیر در استان گفت: این گردنه‌ها همواره در طول سال با بارش‌های سنگین و سختی تردد روبرو هستند.

وی در ادامه از فعالیت ۳۷ دوربین نظارت تصویری در جاده‌های استان با هدف کنترل سرعت و ثبت تخلفات احتمالی رانندگان خبر داد.

راهداری استان در کنار سایر نیروها در آمادگی کامل به سر می برند تا در طرح زمستانی که تا ۱۵ فروردین سال آینده به دلیل اجرای طرح نوروزی ادامه خواهد داشت شبانه روزی در جاده ها مستقر شده و خدمات کیفی تری را ارائه کنند.

وی یادآورشد: غیر از محور پونل – خلخال که به دلیل وجود کولاک و احتمال ریزش بهمن با صلاحدید مدیران راه و شهرسازی استان‌های اردبیل و گیلان بسته شده بقیه محورهای مواصلاتی استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.

محبت خواه افزود: سختی تردد در محورهای کوهستانی به ویژه گردنه الماس است و به دلیل وضعیت جوی خاص این منطقه تردد بدون زنجیرچرخ ممکن نیست.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر