صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۹ ب.ظ
2

مدیر مسئول سایت وراوی درآستانه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی از ایجاد رصد خانه انتخاباتی طی چند روز آینده خبر داد.

وراوی :

مدیر مسئول سایت وراوی در گفتگو با خبرنگار این سایت از ایجاد “رصد خانه انتخاباتی ” خبر داد.

هادی عسگرزاده اظهار داشت: با توجه به نزدیکی انتخابات مجلس شورای اسلامی و آغاز جلسات و سخنرانی های کاندیداهای احتمالی جهت انعکاس هرچه بهتر محتوای سخنرانی ها و تحلیل آن، سایت خبری وراوی اقدام به ایجاد رصد خانه انتخاباتی می کند تا در قالب دو شخصیت معرفی شده بنام های “قاصد ” و “راصد” هم متن سخنرانی افراد را در دسترس مخاطبان قرار دهد و هم در صورت امکان بتواند باتلطیف و تلفیق متن سخنرانی ها با “طنز” خروجی بهتری را در اختیار مخاطبان قرار دهد.

مسئول خانه مطبوعات مشگین شهر گفت: مطالب ارائه شده کاملا مستند به متن سخنرانی کاندیداها خواهد بود و سعی خواهد شد که به دور از دروغ پردازی و هرگونه شایعه پراکنی و در کمال صداقت این امر به انجام برسد .

وی ابراز امیدواری کرد با تلاش مجموعه سایت وراوی و سعه صدر کاندیداهای احتمالی فضای مناسبی برای عرضه مطالب و نقد آن فراهم شود.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • قاسمی
  شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۴ در ۱۹:۵۱
  0
  0

  شقایق خانوم راس میگن دیگه تو سایت خبری باید آدرس ستادشون رو هم بزنید. دیگه امروزه از مردم بری بپرسی ستاد فلانی کجاست پشت سر آدم هزار تا حرف میگن که بیکاری تو خیابون دنبال این نماینده اون نماینده هستی دیگه مردم بخصوص خانوما جرات نمیکنن از کسی بپرسن ستاد فلانی کجاست
 • شقایق
  پنج شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۴ در ۲۳:۲۵
  0
  0

  سلام ببخشید تو سایت ستاد هر کدوم از نماینده هارو بزنید با ادرسش ما خانوما بخوایم بریم بدونیم ستادشون کجاست نمیتونیم که تو خیابون را بیوفتیم از این و اون بپرسیم ستاد فلانی کجاست ادم خجالت میکشه بپرسه از مردم من طرفدار یه نماینده هستم ولی نمیدونم ستادش کجاست روم هم نمیشه برم از کسی بپرسم

دیدگاه شما درباره این خبر