صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ | ۹:۱۲ ق.ظ
0

فرماندار اردبیل از آمادگی کامل فرمانداری اردبیل برای ثبت‌نام از داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه اردبیل خبر داد.

وراوی :

جواد زنجانی امروز در اردبیل، اظهار کرد: ثبت‌نام داوطلبان نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از ۲۶ آذرماه آغاز می‌شود و براساس قانون انتخابات زمان ثبت‌نام که تا دوم دی ماه است، به اطلاع عموم مردم و داوطلبان می‌رسد تا در مدت هفت روز از ۲۶ آذرماه تا دوم دی ماه ثبت‌نام خود را انجام دهند.

وی خطاب به واجدان شرایط گفت:‌ همه روزه در مهلت مقرر و در وقت اداری کاندیداها شخصاً و یا توسط نماینده خود که کتباً معرفی شده باشند، با در دست داشتن ۱۲ قطعه عکس جدید شش در چهار و چهار نسخه تصویر تمام صفحات شناسنامه باید به فرمانداری مراجعه کرده و ثبت‌نام کنند.

فرماندار اردبیل با بیان اینکه در قانون شرایط لازم برای کاندیداها اعلام شده و بر همین اساس کاندیداها می‌توانند ثبت‌نام خودشان را انجام دهند، افزود: ثبت‌نام نمایندگان مجلس نیز از بین کاندیداها از ۲۸ آذر ماه ثبت‌نام آغاز می‌شود و امیدواریم در مهلت مقرر و قانونی کاندیداها و نامزدهای احتمالی با رعایت ضوابط و مقررات نسبت به ثبت‌نام در فرمانداری اردبیل اقدام کنند.

زنجانی در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد:‌ تمام تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و باشکوه هفتم اسفندماه امسال تدارک دیده شده و مجریان انتخابات بدون اینکه بخواهند دخالتی در عرصه‌های تبلیغاتی و یا معرفی کاندیداها داشته باشند، در چارچوب قانون به وظایفشان که بسترسازی مناسب انتخابات است، عمل می‌کنند.

وی بیان کرد: ما روزشمار انتخابات را در یک برنامه منسجم تهیه و تدارک دیده‌ایم و از روز یکشنبه با برنامه‌ریزی‌ها و اقداماتی که انجام می‌دهیم، سعی و تلاشمان بر این است تا بهترین شرایط برای انتخابات پیش روی مجلس و خبرگان را فراهم کنیم تا بدون دغدغه خاص کاندیداها بتوانند ثبت‌نام به موقع خودشان را انجام دهند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر