صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ | ۷:۳۸ ب.ظ
0

رییس دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی -درمانی استان اردبیل ازتجهیزبیمارستان 120 تختخوابی خلخال به امکنات جدید پزشکی خبرداد.

وراوی :

دکترفرهاد پورفرضی روز یکشنبه در نشستی با پزشکان متخصص بیمارستان امام خمینی (ره) و مسوولان دانشکده علوم پزشکی خلخال گفت: خرید چند دستگاه پیشرفته تشخیص پزشکی برای بیمارستان خلخال در دستور کار قرارگرفته و بزودی این تجهیزات خریداری و در مرکز آموزش درمانی امام خمینی خلخال نصب و راه اندازی می شود.
وی بیان کرد: تهیه ۲ دستگاه جدید دیالیز، ۲ دستگاه فتوگرافی، یک دستگاه اندازه گیری گازهای خون شریانی، ۲ دستگاه پمپ هپارین و انسولین از جمله تجهیزات مورد نیاز بیمارستان امام خمینی خلخال است که دانشگاه علوم پزشکی نصب و راه اندازی آنها را اجرا خواهد کرد.
در این آیین که با حضور نماینده مردم شهرستان های خلخال و کوثر در مجلس برگزار شد دکتر علی اکبر شکارچی رییس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی خلخال نیز از راه اندازی بخش عمل جراحی چشم برای نخستین بار در بیمارستان امام خمینی این شهر و نیز افزایش تعداد پزشکان متخصص به ۲۰ نفر خبر داد.
وی با بیان اینکه هزینه خرید یک دستگاه ماموگرافی اهدا شده به بیمارستان خلخال از سوی یک خیر به طور کامل به شرکت فروشنده پرداخت نشده است گفت: تا زمانی که هزینه خرید این دستگاه اهدایی به شرکت وارد کننده پرداخت نشده اجازه نصب و راه اندازی آن در بیمارستان خلخال از سوی شرکت فروشنده داده نمی شود و این شرکت برای نصب و راه اندازی آن با دانشکده علوم پزشکی خلخال همکاری نمی کند.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر