صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ | ۸:۳۸ ق.ظ
0

در آستانه روز وحدت حوزه و دانشگاه و به همت دانشگاه محقق اردبیلی، علی مطهری پس فردا در همایش تقابل یا تعامل دانشجو و سیاست سخنرانی می‌کند.

وراوی :

این همایش که به همت انجمن اسلامی امید دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌شود، علی مطهری نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در همایش تقابل یا تعامل دانشجو و سیاست سخنرانی می‌کند که براساس اعلام مسئولان دانشگاه محقق اردبیلی و انجمن اسلامی امید این دانشگاه، مجوز سخنرانی این نماینده گرفته شده است.

مطهری که در ماه‌های اخیر سخنرانی‌های جنجالی در شیراز و سایر شهرها داشته در حالی برای اولین بار در استان اردبیل میهمان دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی است که به نظر می‌رسد در آستانه برگزاری انتخابات مجلس دهم، سخنرانی مطهری جالب توجه بوده و پرحاشیه‌ترین مراسم‌های دانشجویی باشد که در سال‌جاری در فضای دانشگاه برگزار می‌شود.

علی مطهری که سخنرانی خودش را از ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۵ آذرماه در سالن خودسیانی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می‌کند، از چهره‌های شناخته شده مجلس و همچنین سخنرانان کشوری است که در ماه‌های اخیر سخنرانی‌های او همواره در فضای دانشگاه با حاشیه‌های زیادی همراه بوده است.

علی مطهری از چهره‌های شاخص اصولگرایی است که به عنوان فرزند شهید مرتضی مطهری و برادر زن علی لاریجانی سخنرانی خود را فردا در اردبیل برگزار می‌کند.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر