صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۴ | ۷:۳۸ ب.ظ
0
وراوی :

داستان از آنجا شروع می شود که یکی از اعضای شورای اسلامی شهر گرمی چندی پیش به سمت ریاست یکی از بانک های شهرستان معرفی می شود. طبق قانون با این انتصاب، وی باید از عضویت در شورای شهر گرمی استعفاء می داد که بنا به دلایل نامعلوم از این کار امتناع ورزید.

از سوی دیگر همان روزهای آغازین انتصاب وی به ریاست بانک، فرمانداری گرمی طی نامه ای خواستار استعفای وی از شورای اسلامی شهر گرمی شد. اما بی توجهی به این مقوله توسط وی، باعث کشیده شدن موضوع به استانداری و وزارت کشور شد.

فرماندار گرمی مغان نیز به عنوان مقام عالی دولت در شهرستان علاوه بر اعلام کتبی و شفاهی اخطارهای لازم، زمینه لازم برای برکناری وی از عضو شورای اسلامی شهر گرمی را انجام داده است. اما جای سوال است چرا همان روز اول این عضو شورا که به سمت ریاست بانک انتخاب شد، بدون هیچ حاشیه ای از این سمت استعفا نداد…

از آنجا که شورای اسلامی به عنوان پارلمان محلی شناخته می شود، اعضای آن باید پایبند به قانون بوده و از عمل نکردن به آن خودداری بکنند. با توجه به حساسیت موقعیت اعضای شورا در انتخاب های آتی در نهاد شهرداری و البته تأثیر آن بر روند انتخابات مجلس و خبرگان پیش رو، انتظار می رود نسبت به تعیین تکلیف خروج وی و ورود اولین عضو علی البدل شورا اققدام شود.

آزادلو

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر