صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۸ ب.ظ
0
در اقدامی بی سابقه از سوی داداگه بخش لاهرود صورت گرفت:

اموال و تجهیزات شهرداری لاهرود توقیف شد

در اقدامی بی سابقه طی حکمی از سوی دادگاه لاهرود اموال و تجهیزات شهرداری لاهرود توقیف شد .

وراوی :

شهردار شهر لاهرود روز دوشنبه به خبر نگار ایرنا گفت : بدنبال بدهی شهرداری به یک پیمانکار غیر بومی حکم توقیف اموال شهرداری از جمله ماشین آلات سنگین وحتی خودروی سواری شهردار توسط دادگاه لاهرود صادر وشهردار نیز تهدید به انفصال از خدمت شده است.
مهندس محمد قهرمانی افزود: در حال حاضر شهرداری لاهرود عملا تعطیل شده وشهرداری از ارایه خدمات روزمره عاجز مانده است.
وی اظهارکرد: در حال حاضر شهرداری مشگین شهر بیش از ۱۶۰میلیارد ریال به اشخا ص واداره های مختلف بدهکار است اما تا کنون حکم مشابهی برای شهرداری مشگین شهر صادر نشده است .
وی گفت : پیما نکار شاکی تاکنون دو میلیاردو ۶۰۰ میلیون ریال از طلب خودرا دریافت کرده وشهرداری اعلام آمادگی کرده مابقی طلب وی را که حدود یک میلیارد و ۲۰۰میلیون ریال می باشد در قالب چند قسط پرداخت کند.
وی با اشاره به فصل سرما ویخبندان ولزوم برف روبی معابر وارایه خدمات به شهروندان خواستار رسیدگی مسوولان قضایی استان و استاندار به این موضوع شد.
گفتنی است این اقدام بی سابقه در حالی از سوی دستگاه قضایی بخش لاهرود انجام شده است که شهرداری بعنوان تنها نهاد خدمات دهنده وظیفه گسترده ای در شهر عهده دار است و معلوم نیست چرا دستگاه قضایی بدون لحاظ اهمیت امر این تصمیم بدور از حزم را گرفته است .

بی شک توقیف تجهیزات و ماشین آلات سنگین شهرداری موجب اخلال در امر خدمات رسانی در سطح شهر خواهد شد و متضررین اصلی این تصمیم مردم خواهند بود .

امیدواریم با پیگیری های مسئولین شهرستانی و استانی هرچه سریعتر دستگاه قضایی بخش لاهرود در تصمیم خود تجدید نظر نماید تا شهرداری بعنوان تنها نهاد خدمات دهنده بتواند به وظایف خود عمل نماید.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر