صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱ دی ۱۳۹۴ | ۲:۲۹ ب.ظ
0

فرماندار شهرستان بیله‌سوار گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده مدارس شهرستان بیله‌سوار هوشمند می‌شود.

وراوی :

آرام حلیم در بازدید از مدارس شهرستان بیله‌سوار اظهار داشت: با پیگیری‌های انجام شده در صدد هستیم مدارسی که دارای شرایط لازم برای هوشمند شدن هستند را در مدت زمان مشخص به سیستم هوشمند مجهز کنیم.

وی با اشاره به اینکه تاکنون ۲۴ مدرسه در شهرستان بیله‌سوار به سیستم هوشمند مجهز شدند بیان کرد: برنامه‌ریزی برای هوشمندسازی ۳۲ مدرسه در بیله‌سورا نیز ادامه دارد تا بتواینم از تکنولوژی سیستم‌های هوشمند در راستای کمک به یادگیری دانش‌آموزان استفاده کنیم.

فرماندار بیله‌سوار افزود: تجهیز مدارس به سیستم‌های هوشمند یکی از اولویت‌های اساسی مسئولان منطقه است و در این راستا اقدامات بسیار خوب و قابل قبولی انجام شده و انتظار می‌رود با هوشمندسازی مدارس شاهد رشد و توسعه فضاهای اموزشی مدرن و مجهز در سطح شهرستان بیله‌سوار باشیم.

حلیم با اشاره به فرا رسیدن فصل زمستان و نیاز مدارس به سیستم‌های گرمایشی گفت: مدارس شهرستان بیله‌سوار هم‌اکنون به سیستم گرمایشی ایمن و استاندارد مجهز شده‌اند و در این راستا مشکلی وجود ندارد.

وی از برنامه‌ریزی برای احداث مدارس نیمه تمام در شهرستان بیله سوار خبر داد تصریح کرد: این مدراس با حمایت خیرین و دولت در آینده‌ای نزدیک به آموزش و پرورش تحویل داده می‌شود تا شاهد توسعه فضاهای علمی و اموزشی در منطقه باشیم.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر