صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۳ دی ۱۳۹۴ | ۹:۲۱ ب.ظ
7

مشاجره دو نفر از فعالین سیاسی در مشگین شهر به درگیری کشید .

وراوی :

خ- پیری که از فعالین ستاد محمود عباسزاده مشگینی است عصر امروز در پی مشاجره با یکی از فعالین اصلاح طلبی وی را مورد ضرب و شتم قرار داد.

با نزدیک شدن به زمان انتخابات برخی بداخلاقی ها در فضاهای مجازی و حقیقی صورت میگرد که مایه بسی تاسف است .متاسفانه فردی که خود را طرفدار صاحبان قلم و اندیشه می داند در یک اقدام غیر اخلاقی دندان های یک نویسنده را شکست .
ساعاتی پیش در سطح شهرستان مشگین شهر در نزدیکی اداره شهرداری مشگین شهر یکی از طرفداران کاندیدای مجلس دهم در مشاجره لفظی به یکی از طرفداران نامزد اصلاح طلبان به خاطر انتقاد از نوشته هایش در فضای مجازی مورد ضرب و شتم قرارداد که متاسفانه بر اثر ضربات مشت دو دندان این طرفدار نامزد اصلاح طلب شکسته شد .
وقتی تعصب وجود فردی را در بر می گیرد عقل و شعور منجمد می شود و هیچ انتقادی را بر نمی تابد و آنموقع است که مشت های گره کرده تنها گزینه خواهد بود .
نامزدهای انتخاباتی در رابطه با طرفداران و حامیان خود نیز مسئول هستند و اگر اخلاق را سرلوحه برنامه های خود قرار ندهند و این مطالب را در وجود آنان نهادینه مکنند چنین اتفاقاتی دور از انتظار نخواهد بود.
کسانی که دم از ارزشهای اخلاقی و اصول می زنند باید خط مشی و اصول خود را با مردم روشن کنندو هنوز که آیا جواب اندیشه مشت است و اگر چنین افرادی فردا بر اریکه قدرت تکیه بزنند چه بر سر این شهر خواهد آمد رضا قاسمی جزو اصلاح طلبان و از نویسندگان و اهل قلم می باشد که در رسانه ها و روزنامه های محلی قلم فرسایی می کنند و تنها سلاح او قلم است و اهل قلم تنها با اندیشه و فکر را به مبارزه می طلبند نه مشت و لگد را .
عرصه انتخابات فضای زود گذری است که تشنگان قدرت و یا خدمت از آن بهره می برند و در چهار سال ها یی که سالیان گذشته از آن عبور کردیم بازهم عبور خواهد کرد و کسانی که پایتخت نشین هستند دوباره رخت سفر بر می بنند و دوباره پایتخت نشین می شوند آنکس که در این شهر می ماند من و تو و ماییم پس ارزش و قدر همدیگر را بدانیم و مهربانی و اخلاق را پیشه کنیم که فردا چشم در چشم هم خواهیم نگریست.

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر