صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴ | ۲:۴۱ ب.ظ
0

داوود رضایی بخشدار قصابه، در آستانه انتخابات به علت خویشاوندی با یکی از کاندیداهای مجلس شورای اسلامی استعفا کرد تا در هیات نظارت حضور داشته باشد.

وراوی :

حاج داود رضایی بخشدار قصابه از سمت خود استعفا داد. وی در زمستان سال ۹۲ به این سمت منصوب شده بود. متن نامه استعفای داود رضایی بخشدار بخش قصابه به شرح ذیل می باشد.
جناب مستطاب آقای دکتر خدابخش استاندار محترم استان اردبیل
با عرض ادب و احترام
از آنجا که اجرای انتخابات سالم، خالی و عاری از هر گونه شائبه و شبهه وظیفه ی همگانی مسؤولین محترم و خواست ملت بزرگ ایران می باشد و با عنایت به این که یکی از بستگان اینجانب به نام آقای حاج علی زین العابدین کاندیداتوری نمایندگی مجلس دهم از حوزه انتخابیه شهرستان مشکین شهر می باشد. جهت رعایت منطوق ماده ۳۳ از قانون انتخابات که اشعار میدارد «هیچ یک از اعضای هیت اجرایی و ناظرین شورای نگهبان و اعضای شعب ثبت نام و اخذ رای نباید در حوزه انتخابیه با داوطلبان انتخابات خویشاوندی نسبی و یا سببی داشته باشد» بدین وسیله استعفای خودم را از بخشداری بخش قصابه (مشکین غربی) اعلام میدارم. صد البته که بسیار اشتیاق داشتم جهت اجرای برنامه ها و طرحهای ناتمام مانده همچنان خادم سر از پا نشناخته برای مردم شریف این سامان باشم. چرا که جوانان فهیم، شایسته و ارزشمند این منطقه مستعد، همیشه در ذهن من ماندگار و شایسته خدمت هستند. در اینجا فرصت را مغتنم شمرده از تمامی اهالی بخش قصابه و روستاهای تابعه و اعضای محترم شوراهای اسلامی بخش و دهیاران سخت کوش حلالیت طلبیده خداحافظی می نمایم. توفیقات روز افزون همگی آنها آرزوی قلبی فدوی است.
وسلام علی عباد الله الصالحین
داود رضایی
بخشدار بخش قصابه (مشکین غربی)

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر