صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۴ | ۳:۲۲ ب.ظ
0

به همت شهردار لاهرود کمیسیون قطع اشجار برای اولین بار در این شهرتشکیل و در خصوص قطع چند درخت در سطح شهر مجوز لازم صادر شد.

وراوی :

کمیسیون قطع اشجار با حضور نمایندگان اداره محیط زیست ،منابع طبیعی شهرستان مشگین شهر و نمایندگان اداره برق ، جهاد کشاورزی و شورای شهر در محل شهرداری لاهرود تشکیل شد.

در این جلسه شهردار لاهرود گفت: فضای سبز یکی از مقوله های اهمیت دار در فضای شهری به شمار می رود و از بعد مختلف رواشناختی و فرهنگی تاثیر گذار است و به بیانی دیگر اهمیت و نقش فضای سبز شهری در حیات شهر ها و پایداری آنها و تاثیرات فیزیکی و طبیعی آن در سیستم شهری و بازده یهای مختلف اکولوژیکی، اقتصادی و اجتماعی آن انکاناپذیر است.

محمد قهرمانی افزود : اهمیت این امر در شهر لاهرود بعنوان منطقه گردشگری دوچندان است و به همین جهت حفظ فضای سبز معابر و خیابان ها و همچنین توجه به سرانه فضای سبز در اولویت شهرداری است .

شهردار لاهرود گفت: کمیسیون قطع اشجار را همانند سایر کمیسیون ها برای اولین بار در شهرلاهرود به منظور حفظ و حراست از فضای سبز معابر و خیابان ها تشکیل دادیم و هرگونه قطع اشجار در سطح شهر بعد از بررسی وتصویب این کمیسیون انجام خواهد شد.

قهرمانی در خاتمه افزود: شهرداری لاهرود ضمن حفظ فضای سبز موجود شهر با جلوگیری از قطع بی رویه اشجار، افزایش سرانه فضای سبز شهری را در اولویت قرا داده است و در سال آینده اقدامات لازم در این خصوص را انجام خواهد داد.

گفتنی است در این کمسیون در خصوص قطع چند درخت تصمیم گیری شد و مجوز لازم برای قطع آن صادر گردید.

DSC00682 DSC00683 DSC00684

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر