صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۴ | ۱:۵۶ ق.ظ
0

عصر امروز نمایشگاه عکس موبایلی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشگین شهر گشایش یافت.

وراوی :

عصر امروز ( دوشنبه ۵ بهمن ماه ۹۴) نمایشگاه انفرادی عکس موبایلی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشگین شهر گشایش یافت .
در آیین افتتاح این نمایشگاه که با استقبال کم نظیر مردم هنر دوست مشگین شهر انجام گرفت رستمی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مشگین شهر با ابراز خرسندی از گشایش این نمایشگاه گفت: برپایی نمایشگاه در حوزه های هنری موجب ارتقای فرهنگی می شود و عامل پویایی در فرهنگ و هنر است .

وی تصریح کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی علی رغم محدودیت های اعتباری از این چنین نمایشگاه هایی استقبال می کند و در حد وسع خود آماده همکاری باهنرمندان شهرستان است .

نوید احمدزاده در خصوص برپایی این نمایشگاه به خبرنگار وراوی گفت: انگیزه اصلی از برپایی این نمایشگاه ورود به کارهای بزرگ در عرصه هنری است.
نوید احمدزاده عکاس جوان مشکین شهری است که از سال ۱۳۸۹ شروع به عکاسی به صورت تجربی کرده است. وی حضور در دو نمایشگاه گروهی در مشکین شهر ، رتبه اول مسابقات فرهنگی و هنری مدارس متوسطه استان در رشته عکاسی ، منتخب استان و راه یافته به بیست و دومین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان در نیشابور را در کارنامه خود دارد .

این نمایشگاه با عنوان «عکس های موبایلی » به هنرمندی نوید احمدزاده با عنوان «۱×۱ » شامل ۲۰ عکس در سایز ۲۰×۲۰ با بهره‌گیری از تکنیک عکاسی با دوربین تلفن همراه و در طول یک سال عکاسی شده و در معرض دید عموم قرار گرفته است.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۱۲ بهمن از ساعت ۹تا ۱۸ به کتابخانه عمومی پروفسور محبوب واقع در خیابان باهنر جنوبی جنب اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی مراجعه نمایند.

421211738_592 (2) 815935467_141431 (1)

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر