صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۴ | ۵:۰۹ ب.ظ
0
رئیس پلیس راهور اردبیل خبر داد؛

ثبت ۱۴۵ فقره تصادف خسارتی طی دو روز در اردبیل

رئیس پلیس راهور استان اردبیل از ثبت 145 فقره تصادف خسارتی در استان اردبیل به دنبال بارش برف در سطح معابر و مسیرهای ترددی خبر داد.

وراوی :

رحیم آقامحمدی صبح امروز در جریان بازدید از آخرین وضعیت بازگشایی خیابان‌ها و معابر اصلی در شهر اردبیل اظهار کرد: با تلاش و کوششی که شهرداری اردبیل و شهرداران سایر مناطق در بازگشایی معابر، نمک‌پاشی و برف‌روبی انجام دادند طی دو روز گذشته وضعیت مناسبی را در ترددها به رغم بارش سنگین برف شاهد بودیم.

وی به لغزندگی خیابان‌ها و معابر شهری در اردبیل و سایر مناطق اشاره کرد و گفت: در چنین شرایطی انتظار می‌رود رانندگان با صبر و حوصله بیشتر و سرعت مطمئنه رانندگی کنند و حتما تجهیزات ایمنی زمستانی و به میزان لازم جیره خشک غذایی را با خود به همراه داشته باشند تا در صورت بروز مشکل از این تجهیزات و امکانات استفاده کنند.

رئیس پلیس راهور استان اردبیل به وقوع ۱۴۵ فقره تصادف خسارتی در ۲۴ ساعت گذشته در سطح خیابان‌ها و معابر شهری استان اشاره کرد و گفت: این تصادفات که عمدتا جزئی بودند به دلیل لغزندگی سطح خیابان‌ها و یخ‌بندان رخ داده و در این حوادث، مورد فوتی را شاهد نبودیم.

آقامحمدی از رانندگان خواست تا در شرایط یخ‌بندان و لغزندگی خیابان‌ها، معابر و کوچه‌ها در کنار رعایت سرعت مطمئنه فاصله طولی را نیز در هنگام رانندگی لحاظ کنند تا با تسلط بیشتر بر خودروی خود رانندگی کم‌خطر و ایمنی را تجربه کنند.

وی با قدردانی از زحمات رانندگان تاکسی‌ها در جابه‌جایی مسافران و شهروندان در سطح شهر بیان کرد: از رانندگان نیز انتظار می‌رود در هنگام سفر و پیاده کردن مسافران در منتهی‌الیه جاده اقدام به توقف و جابه‌جایی مسافر کنند تا برای سایر رانندگان خودروها مشکلی در تردد سطح شهر به وجود نیاید.

رئیس پلیس راهور استان اردبیل در پایان خاطرنشان کرد: رانندگان برای آگاهی از وضعیت جاده‌ها، محورهای مواصلاتی و وضعیت بارندگی شهرهای مختلف می‌توانند با شماره تلفن ۱۲۰ سامانه راهنمایی و رانندگی اردبیل تماس برقرار کنند.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر