صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۴ ب.ظ
0

برودت هوا همچنان به تعطیلی مدارس در شهرهای مختلف استان اردبیل منجر شده است به طوری که در نوبت صبح امروز مدارس هفت شهر استان در مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی تعطیل اعلام شد.

وراوی :

بر اساس اطلاعیه صبح امروز آموزش و پرورش استان اردبیل امروز در نوبت صبح و بعد از ظهر در اردبیل و نمین دانش‌آموزان مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی تعطیل بوده و به جای رفتن به مدرسه در خانه ماندند.

بر اساس این اطلاعیه در ارشق، سرعین، نیر و هیر فقط در نوبت صبح دانش‌آموزان مقطع پیش‌دبستانی و ابتدایی و در مشگین‌شهر در نوبت سری صبح پیش‌دبستانی‌ها به دلیل برودت هوا تعطیل شدند.

اما تعطیلات مدارس در شهرهای مختلف استان طی چند روز گذشته به دلیل بارش برف و تداوم سرما و یخ‌بندان ادامه داشته و همچنان دمای هوا در اکثر شهرهای استان اردبیل منفی چهار تا ۱۸ درجه است.

با حکم‌رانی هوای سرد و یخ‌بندان و ثبت سرمای منهای ۱۸ درجه در منطقه فرودگاه اردبیل، منهای ۱۴ درجه در کوثر و خلخال و منهای ۱۰ درجه در اردبیل هواشناسی استان پیش‌بینی کرد در هفته جاری سامانه جوی جدید استان را تحت تأثیر قرار نمی‌دهد و تنها در دو روز یک‌شنبه و سه‌شنبه سامانه بارشی با موج ضعیف در برخی از شهرها خودنمایی خواهد کرد.

در هفته جاری همچنان دمای هوا نسبت به هفته‌های گذشته بین سه تا هفت درجه افزایش می‌یابد و از شدت سرما و یخ‌بندان نیز تا حدود زیادی کاسته می‌شود.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر