صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۱ ق.ظ
0

رئیس خانه مطبوعات مشگین شهر از برگزاری دوره آموزشی " خبر نویسی " با حضور مدرس خانه مطبوعات کشوردر مشگین شهر خبرداد .

وراوی :

رئیس خانه مطبوعات مشگین شهر در گفتگو با خبرنگار وراوی از برگزاری دوره ” خبر نویسی ” در پایان این هفته در مشگین شهر خبرداد.

وی افزود: یکی از برنامه های خانه مطبوعات مشگین شهر ارتقاء کیفی از طریق آموزش در حوزه خبرنگاری و روزنامه نگاری است که در این راستا اقدامات و مکاتبات لازم با خانه مطبوعات اردبیل صورت گرفت و قرار شد دوره مقدماتی “خبرنویسی” در مشگین شهر برگزار شود .

عسگرزاده تصریح کرد : این دوره برای اولین بار در مشگین شهر و با حضور مدرس خانه مطبوعات کشور به مدت دو روز در ۲۹ و ۳۰ بهمن ماه با حضور اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران برگزار خواهد شد.

رئیس خانه مطبوعات مشگین شهر اظهار داشت: رایزنی های لازم برای برگزاری دوره روزنامه نگاری با “صدور مدرک” را با خانه مطبوعات اردبیل انجام دادیم که انتظارداریم مدیر کل محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اردبیل حمایت های لازم برای برگزاری این دوره در شهرستان مشگین شهر را انجام بدهند .

وی افزود: برگزاری دوره های مختلف آموزشی، برگزاری اردو های تفریحی ومراسم تجلیل از خبرنگاران و رایزنی برای اخذ تسهیلات برای اعضای خانه مطبوعات مشگین شهر از الویت های کاری این خانه است که انتظار می رود مسئولین حمایت های لازم را داشته باشند.

عسگرزاده افزایش اعضاء و صدور کارت عضویت را از اقدامات در حال انجام عنوان کرد و گفت: پرونده تمامی اعضاء مورد بررسی و تائید کمیته بررسی خانه مطبوعات اردبیل قرار گرفته و برای صدور به تهران ارسال شده است که بزودی تحویل خانه مطبوعات مشگین شهرخواهد شد.

این مسئول در خاتمه گفت: خانه مطبوعات بعنوان مجموعه صنفی برای اعضایی که عضویت دارند خدمات ارایه خواهد کرد و به خبرنگاران و صاحبان رسانه هایی که عضو خانه نیستند هیچ کونه خدماتی ارایه نخواهد کرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر