صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۳:۳۶ ب.ظ
7

دکتر بابک رضازاده کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، در مصاحبه ای ضمن تاکید بر وجود پایگاه قدرتمند اصلاح طلبان در بین مردم گفت: با ائتلاف اصلاح طلبان مشگین شهر، نماینده مشگین شهر در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک اصلاح طلب خواهد بود.

وراوی :

مصاحبه با دکتر بابک رضازاده

 • شما به عنوان یک اصلاح طلب پایگاه مردمی اصلاح طلبان در مشگین شهر را چگونه ارزیابی می کنید؟

جریان اصلاح طلبی در مشگین شهر همانند سایر شهرهای کشور جریانی پویا و موثر در مسایل سیاسی و انتخابات می باشد. فعالان این جریان اعم از جوانان و سایرین افرادی تحلیل گر و موقعیت شناس هستند که معتقدم در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی نیز با حضور خویش نقش موثر و چشمگیری خواهند داشت. خوشبختانه این جریان در دو سال اخیر موفق به ایجاد مجمع و طراحی سازوکار سازمان یافته شده است.

 • لطفا در مورد مجمع تشکیل یافته توضیح دهید:

با تشکیل جلسات متعدد و پس از طی تبادل اندیشه مجمعی از فعالان سیاسی تعریف شد و این مجمع از میان خود شورای سیاستگذاری را انتخاب نمودند که شورای سیاستگذاری، سیاست های راهبردی را تعیین و تعریف می کند که نمونه آن انتخاب هیات داوران جهت انتخاب کاندیدای نهایی دهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

 • نحوه عملکرد هیات داورانی که اشاره کردید به چه ترتیب است؟

هیات داوران برای تجمیع نیروهای پراکنده و ایحاد ائتلاف بین کاندیدا ها بوجود آمد. بر همین اساس از کاندیداهای اصلاح طلب یک به یک دعوت شد و نظرات همگی اخذ شد و در نهایت میثاق نامه ای با حضور ۵ نفر از کاندیداهای اصلاح طلب امضا گردید که بنده نیز جزو این ۵ نفر هستم که میثاق نامه را امضا کرده است.

 • لطفا در مورد این میثاق نامه بیشتر توضیح دهید:

در این میثاق نامه مقرر شد هیات داوران اصلاح طلبان شهرستان، قویترین فرد از بین این ۵ نفر را با رای گیری در مجمع به عنوان کاندیدای نهایی معرفی نمایند و اصلاح طلبان شهر از کاندیدای نهایی حمایت کنند. این ۵ نفر عبارتند از حاج علی زین العابدین، آقای بدری، آقای روحی، آقای عطایی و بنده که متاسفانه سه نفر از این دوستان بنا به انصراف و رد صلاحیت از این جمع حذف شدند و در حال حاضر بنده و دکتر روحی باقی مانده ایم.

 • آیا شما به این توافق پایبند خواهید بود؟

بنده در اول کار هم با شهامت و صداقت گفته ام و الان هم می گویم که به رای هیات داوران پایبندم و از میان دو نفر باقی مانده کاندیداهای اصلاحات، هر کدام که توسط مجمع انتخاب شود مورد قبول بنده بوده و تمکین خواهم کرد.

 • چقدر احتمال پیروزی اصلاح طلبان را می دهید؟

با انجام این ائتلاف به امید خدا کاندیدای اصلاح طلبان مشگین شهر می تواند پیروز انتخابات باشد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • مرتضی
  شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۹:۳۴
  1
  3

  اینبار یک فرد صادق را راهی مجلس خواهیم کرد. یاشاسین دکتر بابک رضازاده
 • موسوی
  پنج شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۲:۲۲
  1
  2

  مردم عزیز در انتخابات دهم اگر می خواهید دوران احمدی نژاد را در مشگین شهر بازسازی کنید به عباس زاده رای دهید اگر می خواهید شرایط فعلی را همچنان ادامه دهید به اسدی رای دهید اگر می خواهید دوران ۸ الی ۱۲ سال پیش را دومرتبه تجربه کنید به ملکی رای دهید اگر می خواهید دورانی جدید با مدیریتی صادق، راستگو را تجربه کنید به دکتر رضازاده رای دهید در اینجا نکته پیچیده ای وجود ندارد. کاملا مشخص است که چه کسی چه دورانی را پیش روی ما به نمایش خواهد گذاشت
 • هموطن
  چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۲:۲۲
  1
  1

  دیروز در جلسه انتخاباتی دکتر بابک در لاهرود فردی که در تقبیح عملکرد یونس اسدی سخن می گفت. افزود: بزرگ شما میر حسین بود که کاری نتوانست انجام دهد. و رضا زاده به عنوان یک اصلاح طلب اعتراضی نکرد
 • احمدی
  چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۲۰:۴۵
  0
  0

  ظاهرا حاج علی اعلام کرده است که از هیچ کاندیدی حمایت نخواهد کرد اما حاجی میثاق نامه را امضا کرده است و موظف است از دکتررضازاده و یا دکتر روحی حمایت کند. در غیر اینصورت باید از حاجی پرسید آیا اگر شما صلاحیت می گرفتید با رفتاری مشابه رفتار خودتان چه برخورد می کردید؟
 • حمیدزاده
  چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۴:۰۶
  0
  1

  دکتررضازاده جزو معدود افرادی است که شایستگی نماینده مردم را دارد. فردی به دور از دغل و حقه بازی. ایشان فردی هستند که وارد هیچ معامله با هیچ شخص خاصی تاکنون نشده اند و نخواهند شد. پس می توانیم امیدوار باشیم که بعد از ورود ایشان به مجلس خاک و آب (گرم) مشگین را به چند نفر معدود نخواهند فروخت
 • علی
  سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۶:۳۶
  5
  1

  دکتر رضازاده پتانسیل گردهم آوری اصلاح طلبان را دارد. امیدوارم هر چه سریعتر مجمع اصلاح طلبان حمایت خود را رسما اعلام کنند
 • صادقی
  سه شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۵:۵۹
  5
  2

  امیدوارم مجمع اصلاح طلبان مشگین شهر به بیراهه نره. با تمام احترامی به دکتر روحی قائلم و ایشون رو استادی توانا قلمداد می کنم باید بگم پایگاه مردمی دکتر رضازاده بسیار بیشتر و محکمتر از دکتر روحی است.

دیدگاه شما درباره این خبر