صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ | ۱:۵۷ ق.ظ
3
در آستانه انتخابات مجلس دهم :

اعلام حمایت دکتر فقیه از ملکی

مسعود فقیه با حضور در ستاد ولی ملکی طی ایراد سخنانی رسما از وی اعلام حمایت کرد .

وراوی :

دکتر مسعود فقیه امروز با حضور در ستاد ولی ملکی رسما حمایت خود را از وی اعلام کرد.

مسعود فقیه گفت: مهندس ملکی از مدیران توانمند شهرستان در سطح ملی است که سرمایه بزرگی برای شهرستان مشگین شهر و مردم این دیار است و بعنوان یک فرد فعال و صاحب نفوذ در عرصه اقتصادی می تواند برای مشگین شهر بسیار مثمر ثمر باشد .

وی گفت: قرار بود در انتخابات پیش رو بعنوان کاندیدا وارد عرصه شوم که به دلایلی منصرف شدم اما همچنان حس تعلق من به منطقه مشگین شهر وسوسه ام می کرد تا اینکه بعد از دیدار با مهندس ملکی به این نتیجه رسیدم که وی تنها گزینه ای است که می تواند در راه اجرایی شدن طرح های اقتصادی در منطقه موثر واقع شود.

مسعود فقیه افزود: با تمام احترامی که به کاندیداها قائلم مهندس ملکی را مردی متعهد ، مدیر ، توانمندو شایسته می دانم و با توجه به خواست و تاکید مهندس ملکی قرار شد یک کارخانه صنعتی با سرمایه شخصی در شهرستان مشگین شهر ایجاد کنیم تا بلکه در زدودن غبار محرومیت از چهره این شهر قدمی برداشته باشیم .

گفتنی است ولی ملکی که در دوره نهم با اختلاف بسیار کمی نتیجه انتخابات را به یونس اسدی واگذار کرده بود در این دوره با اقبال مضاعف عمومی مواجه شده است و از رویش آرائ چشمگیری برخوردار است واز شانس پیروزی بسیار قوی برخوردار است.

پیش از این نادر قربانی کاندیدای دوره نهم مجلس شورای اسلامی که حدود ۹ هزار رای کسب کرده بود از مهندس ولی ملکی رسما حمایت کرده بود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • همشهری
  یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ در ۰۱:۵۱
  2
  2

  واقعامتاسفم دکترفقیه آخه ملکی که امتحانشوپس داده ماشمارومردعمل میدانستیم به به
 • مهدي
  جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۸:۲۹
  1
  5

  به امید خدا با اختلاف بالا موفقیت دکتر ملکی قطعیست
 • صابر
  جمعه ۳۰ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۵
  3
  1

  چرا از نماینده های دیگه خبری نمیزنید مثلا” از حضی زاده و پسندی قرار نیست که فقط اسم آدمای معروف رو بزنید.من بسیار آدمهایی رو می شناسم که معروف هستن ولی چند بار سر جلسه سخنرانیشون رفتم نشستم دیدم چیز ی نمگین میخوان چیکار کنن. فقط میان جوک میگن یا پشت سر هم حرف میزنن یکی میگه پارس آبادو ما مشگینیا آباد کردیم یکی میگه پل رو من آباد کردم اون یکی میگه پل معلق رو نه من آباد کردم.پارس آباد رو خود مردمش آباد کرده اونجا همشون پولدارن وضعشون توپه مشگینیا پول داشتن وضع شهرمون این نبود پل معلق رو یه سرمایه گذار از مشهد اومده آباد کرده که واسه خودش درآمد زایی کنه. واسه مشگین بیان بگن چه طرحی دارن میخوان چیکار کنن چه بسیار آدمهایی که معروف نیستن ولی فکرای خوبی دارن نه مثل ملکی و عباس زاده و اسدی و رضازاده که حرفاهاشون راجع به یا پل هست یا پارس آباد.

دیدگاه شما درباره این خبر