صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۲ ب.ظ
1

با شمارش آراء در شهرستان مشگین شهر ولی ملکی با حدود23 هزار رای پیروز انتخابات مجلس دهم در مشگین شهر شد.محمود عباسزاده ، رضازاده و یونس اسدی به ترتیب دوم ، سوم و چهارم شدند.

وراوی :

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مشگین شهر با پیروزی ولی ملکی به کار خود پایان داد.

دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در مشگین شهر با مشارکت حدود ۸۳ هزار نفر و با شرکت و رقابت ۱۳ کاندیدا انجام شد . در ساعات اولیه شمارش آراء ولی ملکی رقابت تنگاتنگی را با محمود عباسزاده داشت و یونس اسدی در رده سوم قرار داشت . بعد از شمارش حدود ۵۰ در صد آرائ ماخوذه فاصله ولی ملکی با محمود عباسزاده به بیش از ۴ هزار رای رسید و بابک رضازاده از یونس اسدی سبقت گرفت و رده سوم را به خود اختصاص داد.

در ساعت ۴ بامداد بر اساس جمع بندی آراء مهندس ملکی با حدود ۲۳ هزار رای پیروز انتخابات مجلس دهم شد و محمود عباسزاده با حدود ۱۷ هزار رای نفر دم و بابک رضازاده با حدود ۱۵هزار نفر سوم و یونس اسدی با ۱۴ هزار رای نفر چهارم شد.

پس از اتمام جمع بندی آمار آراء در فرمانداری ولی ملکی و محمود عباسزاده در فرمانداری حضور یافتند . محمود عباسزاده به نتیجه انتخابات معترض شد وحاضر به امضاء صورتجلسه نشد . اما بعد از بررسی آمار و جمع بندی دوباره به ناچار مجبور به امضای صورتجلسه انتخابات مجلس دهم شد .

گفتنی است صفر جعفرزاده ،نادر قربانی ، ولی قاسمی و سیامک مظلومی ولی ملکی را همراهی می کردند. محمود عباسزاده به تنهایی وارد فرمانداری شد و بعد از امضای صورتجلسه انتخابات، محل را ترک کرد . هیچ یک از افراد شناخته شده که وی را در عرصه انتخابات همراهی می کردند در کنارش حضور نداشتند.

در ساعات اولیه شمارش آراء ستاد یونس اسدی در سکوت و بهت فرو رفته بود و افراد حاضر یکی پس از دیگری محل را ترک می کردند به طوریکه در ساعت ۱۲ شب ستاد یونس اسدی تعطیل شد.

یونس اسدی در این دوره قربانی قهر و غضب عمومی شد و با شکستی سنگین در رده چهارم ایستاد . بابک رضازاده نیز که برای اولین بار سابقه حضور داشت با رای قابل توجهی در رده سوم ایستاد .

به گزارش خبرنگار وراوی انتخابات مجلس دهم با پیروزی ولی ملکی به پایان رسید و هرگونه اعلام در مورد کشیده شدن رقابت به دور دوم در سایت های خبری و محافل  بی اساس است . آمار دقیق ارایه شده توسط هیئت اجرایی شهرستان :

ولی ملکی  ۲۲۴۵۷

محمود عباسزاده ۱۷۲۶۴

بابک رضازاده ۱۴۲۵۹

یونس اسدی ۱۳۸۴۸

محمد روحی عیسی لو ۳۵۵۳

رئیسی سادات ۲۶۵۶

اسلام سودی ۲۵۳۷

قدیر پسندی ۱۸۴۶

منصور حضی زاده ۱۷۳۲

یاری ۱۷۲۴

پاکدل ۱۱۵۲

بهروز آقازاده ۴۹۱

وحید طلوعی ۲۸۰

جمع کل ۸۳۸۹۹

 

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • یه بی سواد بی سوادتر از شما
    شنبه ۸ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۷:۰۳
    2
    1

    عذر خواهی از اشتباه نشانگرکرامت اخلاقی است حذف نظر نا مساعد نشانه ضعف می باشد شما یک پوزش به خوانندگان بدهکار هستید

دیدگاه شما درباره این خبر