صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۰:۲۹ ق.ظ
0

دوران ويژه انتخابات 94 شايد بازه‌اي بود كه سياستمداران ايراني بيش از هر دوراني به اهداف كلان توجه داشتند تا منافع شخصي و جناحي! در اين انتخابات، عقلاي جريان اصولگرا و اصلاح‌طلب كنار هم قرار گرفتند تا ائتلافي واقعي را به رخ كشند.

وراوی :

دوران ویژه انتخابات ۹۴ شاید بازه‌ای بود که سیاستمداران ایرانی بیش از هر دورانی به اهداف کلان توجه داشتند تا منافع شخصی و جناحی! در این انتخابات، عقلای جریان اصولگرا و اصلاح‌طلب کنار هم قرار گرفتند تا ائتلافی واقعی را به رخ کشند.

به گزارش «تیک»، در این زمینه از لاریجانی و کاظم‌جلالی گرفته تا قالیباف همه وارد میدان شدند. البته ناگفته نماندکه این درایت مشکلاتی نیز برای برخی چهره‌ها ایجاد کرد و شکست خوردگان رقابت‌‌های ۹۲ و ۹۴ به شدت این افراد را تخریب کردند.علی‌لاریجانی و کاظم جلالی به عنوان بزرگترین‌ حامیان اصولگرای لیست امید که از جانب رادیکال‌های محافظه‌کار زیر سوال رفت و حال امروز یاران احمدی‌نژاد به سراغ دیگر ضلع جریان راست در ائتلاف امید رفته اند. این جریان که می‌داند توانایی مقابله با قالیباف و تخریب وی را ندارد، بازی نفوذ و حمله را از راه دلسوزی پی‌گرفته‌است.

در همین زمینه‌ یکی از اعضای رسانه‌ای تیم احمدی‌نژاد در کانال تلگرامی خود با ابراز ارادت به محمد‌باقر قالیباف برای وی دلسوزی کرده و نوشته:« از اولین طرح های اصلاح‌طلبان در مجلس دهم، تحدید دوره تصدی متوالی شهرداری در شهرهای بزرگ به ۸ سال،با هدف فتح شهرداری تهران است.»در وهله‌‌ اول باید گفت که آقای شهردار آنقدر توانایی دارد که بتواند در برابر این شایعات دوام بیاورد و نکته دوم نیز این است که اگر هر جریانی در مجلس با طرح‌های قانونی وظیفه‌ای را تعیین کنند،همه باید در برابر آن سرخم کنند و دیگر زمان آن نیست که قوانین را در پستوی پاستور بایگانی کند! البته این دلسوزی در حالی رخ می‌دهد که احمدی‌نژاد و اطرافیانش مدت‌‌ها در زمان ریاست وی بر دولت با قالیباف درگیر بود و حال برای نجات خود از باتلاق به هر ریسمانی چنگ می‌زند!

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر