صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۱:۱۵ ب.ظ
7
وراوی :

جناب آقای علی زین العابدین تنها ترین سردار من سلام
این روزها عده ای با چماق تهمت و شایعه سعی در حذف شما از صحنه سیاسی مشگین دارند.همان هایی که به خیال هموار ساختن راه بهارستان با طومار نویسی باعث ردصلاحیت شما وتنی چند ازیاران شما شدند.اما یادشان رفته بود چاه کن همیشه ته چاه است.شاید تحلیل گران یا مدعیان سیاست احتمال نمی دادند هفت اسفند با خیل عظیمی از مخالفان، دل شکستگان و زخمیان خنجرنامردی مواجه خواهند شد.
همانها امروز با شنیدن نه بزرگ به تحجرو رد صلاحیت واقعی توسط مردم فهیم و آگاه مشگین شهر،نه تنها درس عبرت نگرفته بلکه طلحه و زبیریان زمان را همسوی خود کردندتا سرپوشی برای شکست حقیرانه خود بگذارندتا دور بعد با شعار احقاق حقوق ضایع شده پابه میدان رقابت بگذارند.
خوب می دانم که شیوخ نهروان مشگینی خود بیشتر از هر کسی به پاکی و صداقت شما آگاهند.آنها که امروز شما را خاک فروش می خوانند هشت سال دفاع مقدس دنبال سوراخ موش می گشتند.آنها که شمارا اصلاحات فروش وعهد شکن می خوانند یادشان رفته روزی فریب خورده ی وعده های دروغین صاحبان زر و زور وتزویر همین قاتلان اصلاحات بودند.به راستی کافر همه را به کیش خود پندارد.
روزهای سختی برای من است.تاریخ تلخترازدیروزتکرار می شود.علی خانه نشین،خار درچشم و استخوان در گلو.جمل ،نهروان وصفین همزمان.خوب می دانم دردی که انسان را به سکوت وا می دارد بسیار سنگین تر از دردی است که انسان را به فریاد وا می دارد و انسانها فقط به فریاد هم می رسند.نه سکوت هم.اما سکوت را بشکن و فریاد بزن این عمار ارداتمند شما عماد.

یادداشت/ عماد

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • ال-ن
  چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۳:۵۷
  0
  0

  شمر هم یک زمانی در کنا رحضرت امیر (ع) می جنگید و حتی جانباز هم شده بود ولی بعدها
 • حسن
  چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ در ۰۹:۳۱
  1
  0

  عماد عزیز از قلم زیبایت و مطالب به حقت کمال تشکر را دارم.
 • مشکینی
  دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ در ۰۹:۱۸
  0
  0

  حرف های آقای حسن زاده درسته تانکر دزدیدن از عراقی های چه ربطی به عملکرد امروز حاج علی داره. میرحسین موسوی هم ۸ سال نخست وزیر بود حالا چی شده. ملاک وضعیت حال فعلی افراده. لعنت بر مال دنیا که چطور با آبروی مردم بازی میکنه.
 • وحید حسن زاده
  پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۴:۰۰
  1
  0

  خود کرده رو تدبیر نیست. همین حاج علی شما مغازه اقای خادم مسجد حرفایی زد که بعدا با رفتارش ۱۸۰ در فرق داشت اینحاج علی شما کسی بود که به خاطره منافع خود حتی زیره حرفهای خودشم زد حالا شما این حاج علی رو بت کنینو بپرستین. کسی که ادعای اصلاح طلبی میکنه چرا از فرد مورد حمایت اصلاح طلب ها حمایت نکرد؟؟ شاید دلیل مخالفتش با اسدی ربطی به فرماندار نشدن رضایی داشته باشه.این انتخابات مردان هزار چهره شهرو شناساندباعث شد مردم کسانی که شهرو معامله کردنو میکنن رو بهتر بشناسن. یه زمانی همین حاج علی شما میگفت بیاین از aحمایت کنیم تا bنره مجلس حالا برعکسش عمل کرد چرا چون منافع خود رو در حمایت از bدید جالبیش در اینه که مهندس پسندی رو هم گفتن بیا ما همه جوره پشتتیم ولی بعد اونم تنها گذاشتن و همه چیزو در معامله دیدن خداحافظ حاج علی عمر سیاسی شما و چهار پنچ نفر معامله گر تموم شد دیگر مردم به شما اعتماد نخواهند کرد شما باعث شدین چهره اصلاح طلبی تو.شهرستان هم خراب شه هر چند میدونم نظرم رو نمیزارین باشه چون انتقاد پذیر نیستین و همچنان حاج علی پرست هستین و همه کاراشو به حق میدونین
 • حاتم
  چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ در ۲۰:۴۱
  0
  1

  مدعیان کذایی ایا ربودن تانکرها ی عراقی توسط حاج علی را در هشت سال دفاع مقدس میدانندو این گونه ایذایی تهمت می زنند اگر باور ندارند از همرزمانش بررسی شود.
 • حسین نجف اوغلی
  سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۶:۴۰
  2
  1

  خیلی عالی حرف دل همه ما رو خیلی زیبا و متین نوشتی
 • صادق
  سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۱
  2
  1

  بسیار عالی.واقعا دس مریزاد

دیدگاه شما درباره این خبر