صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۴ | ۲:۱۳ ق.ظ
0

شهردار مرادلو از آغاز عملیات پاکسازی و رنک آمیزی دیوار های سطح شهر در آستانه سال جدیدو همچنین آغاز درختکاری همزمان با هفته درختکاری در این شهر خبر داد.

وراوی :

شهردارمرادلو از آغاز عملیات رنگ آمیزی دیوارهای سطح شهر مرادلو در آستانه سال جدید،جهت زیباسازی منظر شهری و ایجاد نشاط و شادابی اجتماعی و همچنین آغاز درختکاری درسطح معابر و بوستان های شهر در هفته درختکاری خبر داد.

جعفر محمدی در گفتکو با خبرنگار وراوی با تاکید بر خدمت رسانی شایسته به مردم اظهار داشت : شهرداری مرادلو در راستای برون رفت از وضعیت فعلی دیوارهای سطح شهر و ساماندهی و یکسان سازی منظر شهری و امحاء آثاردیوار نوشته های تبلیغاتی که اخیرا با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان افزایش یافته بود و موجب کریه شدن منظر شهری شده بود نسبت به رنگ آمیزی کل دیوارهای سطح شهر اقدام کرده است.
وی افزود : به علت رعایت نکردن برخی از افراد که بدون در نظر گرفتن زیبایی شهر در نقاط مختلف اقدام به دیوار نویسی های نامناسب کرده و با این اقدام خلاف مقررات  چهره نامطلوبی برای شهر ایجاد کرده بودند واز طرفی وجود دیوارهای قدیمی در بخشی از خیابانها منظر شهری را کریه کرده بود که جهت بهبود وضعیت پیش آمده پس از بررسی وشناسایی این محل ها رنگ آمیزی آنها آغاز شد.
شهردار مرادلو با اشاره به افزایش روند ماشینی شدن در شهرها و لزوم توجه بیشتر به امر زیباسازی، آراستگی و زیبایی شهری را در ایجاد نشاط اجتماعی موثر دانست و گفت: هدف از اجرای این طرح حذف آلودگی‌های بصری، آراستگی و زیباسازی منظر و محیط شهری، زدودن آثار نوشته‌های غیرمجاز بر روی دیوارهای شهر، ارتقای روحیه شهروندان، افزایش شادابی و نشاط با محتوای آموزش پیام شهروندی و فرهنگی و مذهبی در بین مردم است .

محمدی ضمن اشاره به ادامه روند رنگ آمیزی تمامی دیوارهای فرسوده درسطح شهر، خاطر نشان کرد: در صورت انجام هرگونه دیوار نویسی با خاطیان برخورد قانونی خواهد شد.
وی همچنین با گرامی داشت هفته درختکاری و تاکید بر حفظ فضای سبز و افزایش سرانه آن در شهر مرادلو آغاز گسترده درختکاری در سطح معابر و بوستان شهر مرادلو را گامی موثر در افزایش سرانه فضای سبز دانست و افزود : هماهنگی های لازم با اداره منابع طبیعی شهرستان انجام شده و روند کاشت نهال های مناسب با اقلیم منطقه در دستور کار شهرداری قرار گرفته است .

محمدی ابراز امیدواری کرد که کاشت نهال با شعار ” کاشت یک نهال ، کاشت یک زندگی ” در راستای گسترش فضای سبز و تحقق فرامین مقام معظم رهبری موثر واقع شود.

وی در خاتمه از شهروندان خواست شهرداری را در حفظ فضای سبز و زیبایی منظر شهری یاری نمایند و همکاری لازم را با عوامل شهرداری داشته باشند .

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر