صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ | ۴:۵۸ ب.ظ
12
در آستانه سال جدید و با موافقت هیات نظارت بر مطبوعات:

نشریه ” یاز” مجوز انتشار گرفت

دوهفته نامه " یاز" با مدیر مسئولی و صاحب امتیازی "هادی عسگرزاده" در جلسه امروز هیات نظارت بر مطبوعات با رای اکثریت اعضای این هیات پروانه انتشاراخذ کرد. اولین شماره این نشریه در اوایل سال جدید منتشر خواهد شد.

وراوی :

در آستانه بهار ۹۵ طبق نظر اکثریت اعضای هیات نظارت بر مطبوعات وزارت ارشاد نشریه “یاز” مجوز انتشار دریافت کرد و به جمع خانواده مطبوعات مشگین شهر پیوست.

نشریه “یاز” با مدیر مسئولی و صاحب امتیازی هادی عسگرزاده مدیر مسئول سایت خبری وراوی با گستره توزیع استانی منتشر خواهد شد.

هیات نظارت بر مطبوعات وزارت ارشاد در آخرین جلسه خود در سال ۹۴ امروز ۲۴ اسفند ماه بیش از ۱۰۰ مورد از درخواست های متقاضیان اخذ پروانه انتشار نشریه و پایگاه خبری را مورد رسیدگی قرار داد که در پی آن درخواست پروانه انتشار نشریه “یاز” نیز با رای اکثریت اعضای هیات نظارت مورد موافقت قرار گرفت.

عسگرزاده مدیر مسئول و صاحب امتیاز این نشریه در گفتگو با خبرنگار وراوی گفت: “یاز ” در زبان فارسی به معنای بهار است واین نشریه در آستانه بهار ۹۵ موفق به اخذ مجوز شدکه امیدواریم با ورود این نشریه به جمع خانواده مطبوعات مشگین شهر بهار جدیدی در این عرصه ایجاد کنیم .

وی افزود : تلاش خواهیم کرداولین شماره این  دو هفته نامه رادر اوایل سال جدید با حمایت نویسندگان و اهالی قلم و خبرنگاران شهرستان به نحو شایسته و در خور اهالی با فرهنگ مشگین شهر منتشر کنیم.

رئیس خانه مطبوعات مشگین شهر تصریح کرد : هم اکنون ۹ نشریه در شهرستان مشگین شهر با مجوز وزارت ارشاد منتشر می شود و با صدور مجوز به نشریه ” یاز” این تعداد به ۱۰ نشریه رسید که این نشانگر وجود علاقه وافر به این صنعت فرهنگی در شهرستان مشگین شهر است .

عسگرزاده افزوذ: حدود ۸۵ نشریه در سطح استان فعالیت می کنند که مشگین شهر با دارا بودن ۱۰ نشریه بیش از ۱۰ درصد سهم استان را به خود اختصاص داده است که انتظار می رود مسئولین شهرستانی و استانی حمایت های لازم را انجام بدهند و بتوانیم خدمات شایسته ای به این قشر در شهرستان ارایه دهیم .
گفتنی است شماره مجوز صادره برای این نشریه تا ساعاتی دیگر در سامانه جامع رسانه های کشور قابل مشاهده است .

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
12 دیدگاه

دیدگاه شما درباره این خبر