صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۴:۲۰ ب.ظ
0

سامانه برنامه‌ریز سفر به استان اردبیل در آستانه سفرهای نوروزی شهروندان و با هدف معرفی جاذبه‌های گردشگری استان به‌صورت رسمی آغاز به‌کار کرد.

وراوی :

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، محمد جواد رفیع‌پور، مدیر پروژه سامانه برنامه‌ریز سفر به استان اردبیل ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از راه‌اندازی موفق سامانه گردشگری شهرهای مختلف کشور، در آستانه سفرهای نوروزی شهروندان سامانه جامع برنامه‌ریز سفر به استان اردبیل به صورت رسمی رونمایی شد.

وی گفت: با راه‌اندازی سامانه برنامه‌ریز گردشگری استان اردبیل مسافران نوروزی این استان می‌توانند اطلاعات کاملی درباره جاذبه‌های طبیعی، تاریخی، مذهبی، تفریحی و مراکز اقامتی استان در اختیار داشته و نسبت به برنامه‌ریزی سفر خود اقدام کنند.

رفیع پور افزود: در حال حاضر بخش اردبیل پرتال بزنیم بیرون در شش بخش کلی شامل «طبیعت گردی»، «هنرگردی»، «تاریخ‌گردی»، «گردشگری مذهبی»، «چطوری بخریم؟» و «کجا بمونیم؟» راه‌اندازی شده است و در قالب ۲۸ دسته‌بندی متنوع به معرفی کامل جاذبه‌ها و خدمات گردشگری این استان می‌پردازد.

وی تصریح کرد: در سامانه برنامه‌ریز گردشگری استان اردبیل اطلاعات کاملی از هر مکان از قبیل مشخصات و ویژگی‌ها، اطلاعات تماس، جانمایی روی نقشه، نحوه دسترسی به مکان مورد نظر با خودروی شخصی، نحوه و محدودیت‌های استفاده، پیشنهادات ویژه، تاریخچه، سیمای عمومی، زمان مناسب بازدید،گالری تصاویر وغیره در قالبی جدید و مخاطب پسند در اختیار علاقه مندان قرار دارد.

رفیع‌پور بیان کرد: علاقه‌مندان سفر به استان اردبیل می‌توانند با استفاده از بخش برنامه‌ریز پرتال بزنیم بیرون بر مبنای هزینه مد نظر، زمان مورد نیاز و بخش های مورد علاقه خود، اماکن و جاذبه‌های گردشگری استان اردبیل را شناسایی کرده و اطلاعات کاملی از نحوه بازدید اماکن به دست آورند.

بخش اردبیل پرتال بزنیم بیرون از امروز در تارنمای www.bezanimbiroon.ir در دسترس علاقه مندان قرار داشته و به زودی با ارائه خدمات متنوعی در قالب اپلیکیشن‌های موبایل، خدمات گسترده‌تری را به مخاطبان ارائه خواهد داد.

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر