صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ | ۶:۴۹ ب.ظ
0

اردبیل – باهدف فرهنگ‌سازی کاهش تصادفات و سوانح رانندگی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به کمپین نه به تصادفات جاده‌ای پیوستند.

وراوی :

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از هلال‌احمر اردبیل، مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان اردبیل از امضای طومار کمپین نه به تصادفات جاده‌ای توسط مدیران دستگاه‌های اجرایی و اعضای شورای اداری استان خبر داد.

بهرام غیبی هدف کمپین را فرهنگ‌سازی برای کاهش تصادفات و آغاز رعایت قوانین و مقررات از سوی خود مسئولان و مدیران عنوان کرد و افزود: اعضای شورای اداری استان اردبیل متشکل از استاندار، فرمانداران شهرستان‌های ۱۰گانه استان، معاونان استاندار و مدیران کل دستگاه‌های عمومی و دولتی استان با امضای میثاق نامه‌ای به این کمپین ملی پیوستند.

وی تاکید کرد: در این کمپین فرد مشارکت کننده متعهد به رعایت قوانین و مقررات رانندگی از جمله مسافرت ایمن، رعایت سرعت مطمئنه، بستن کمربند ایمنی و خودداری از رانندگی در هنگام خستگی و خواب آلودگی می شود.

مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان افزود: در نظر داریم این کمپین به امضای هنرمندان و صاحبان قلم و اندیشه رسیده و با این حرکت نمادین ضرورت رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی را ترویج دهیم.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر