صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۵ ب.ظ
0

استاندار اردبیل گفت: با فعالیت و تلاش همه‌جانبه پیمانکار اتوبان مشگین‌شهر- اردبیل عملیات اجرایی این پروژه عظیم تسهیل می‌شود.

وراوی :

مجید خدابخش اظهار داشت: هم‌اکنون عملیات اجرایی چهار بانده کردن جاده مشگین شهر-اردبیل در ۵ محور با جدیت ادامه دارد که قرارگاه خاتم‌الانبیا به عنوان پیمانکار این پروژه بزرگ با جدیت به دنبال تکمیل این پروژه است.

وی با اشاره به اینکه با تکمیل عملیات اجرایی چهار بانده کردن جاده مشگین‌شهر-اردبیل شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای در این مسیر می‌شویم، گفت: این پروژه بسیار عظیم در سطح استان است که نقش بسیار زیادی در کاهش ترافیک و ساماندهی عبور و مرور وسایط نقلیه و نظم و امنیت در سطح جاده دارد.

استاندار اردبیل افزود: یکی دیگر از پروژه‌های مهم در سطح شهرستان مشگین‌شهر پل معلق است که انتظار می‌رود امسال سرمایه‌گذار این پروژه در شهرستان مشگین‌شهر در زمینه تکمیل فازهای بعدی طولانی‌ترین پل معلق خاورمیانه نیز گام‌های رو به رشدی بردارد چراکه این پل در ایام تعطیلات نوروزی و فصول گردشگری میزبان خیل کثیری از گردشگران از اقصا نقاط دنیا می‌شود.

خدابخش تصریح کرد: امسال با دستور مقام معظم رهبری اعتبارات ویژه‌ای به سد احمد بیگلو اختصاص داده شده و در این راستا ۹۰ میلیارد تومان صرف این سد شده و انتظار می‌رود این سد با فعالیت در دو شیفت کاری توسط پیمانکار در سال ۹۶ به بهره‌بردای برسد و تحول عظیمی در بخش رونق کشاورزی حاصل شود.

وی از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی کارخانه تولید خودرو در روستای ارباب کندی مشگین‌شهر خبر داد و افزود: امیدواریم با راه‌اندازی این کارخانه توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی شاهد توسعه اقتصادی و رونق اشتغال در مشگین‌شهر باشیم.

استاندار اردبیل گفت: ۵۵ میلیارد تومان برای نیروگاه ژئوترمال مشگین‌شهر اختصاص یافته که این نیروگاه ظرفیت تولید ۵ مگاوات برق را دارد و این پروژه نیز یکی از پروژه‌های مهم استان اردبیل و شهرستان مشگین‌شهر بوده که در آینده شاهد نتایج مثبت این نیروگاه در منطقه خواهیم بود.

منبع: تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر