صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۱:۳۴ ب.ظ
0

رئیس پلیس‌ راه استان اردبیل گفت: محدودیت‌های ترافیکی نوروزی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل برای روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین‌ماه اعلام شد.

وراوی :

حجت فتاحی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: در روزهای ۱۲ و ۱۳ فروردین‌ماه امسال از ساعت ۷ صبح تا ۲۴ شب در محورهای اردبیل- سرچم، بالعکس و اردبیل- آستارا و بالعکس، اردبیل- خلخال و بالعکس و اردبیل- سراب و بالعکس تردد انواع کامیون و تریلی به استثنای مواد سوختی و فاسدشدنی ممنوع است.

وی با بیان اینکه تردد خودروهای سنگین حامل مواد سوختی از ساعت ۷ صبح تا ۲۴ شب روزهای ۱۲، ۱۳ و ۱۴ فروردین‌ماه در محورهای مواصلاتی ممنوع است، گفت: این خودروها در ایام به جز نوروز و اعلام محدودیت‌های ترافیکی در ساعات روز مجاز به تردد در محورهای مواصلاتی و جاده‌ها هستند.

رئیس پلیس‌ راه استان اردبیل با اشاره به مسدود بودن محور پونل-خلخال بیان کرد: این محور به دلیل عدم بازگشایی توسط راهداری استان گیلان به دلیل مشکلات ایمنی مسدود بوده که بنابر پیش‌بینی‌های لازم تا روز ۱۳ فروردین‌ماه نیز بازگشایی نمی‌شود و لازم است رانندگان با اطلاع قبلی اقدام به تردد از این مسیر کنند و به جز این محور تردد در سایر محورهای مواصلاتی استان اردبیل برقرار است.

فتاحی با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط رانندگان در محورهای مواصلاتی استان تصریح کرد: انتظار می‌رود رانندگان از رانندگی به هنگام خواب‌آلودگی خوداری کنند چرا که اغلب تصادفات و حوادث رانندگی بر اثر خواب‌آلودگی و خستگی و انحراف به چپ بوده و لازم است تا رانندگان با مدیریت مناسب زمان سفر از وقوع حوادث رانندگی جلوگیری کنند.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر