صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۳ ب.ظ
0

هواشناسی استان اردبیل برای اغلب مناطق این استان در دو روز آتی هوایی نیمه ابری توام با ابری و در برخی اوقات بارش پراکنده پیش بینی کرده است.

وراوی :

مرکز پیش بینی هواشناسی اردبیل روز پنجشنبه اعلام کرد که بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهند، از روز پنجشنبه دمای هوا نسبت به روزهای قبل ۴ تا ۸ درجه سلسیوس کاهش یافته و بارش باران توام با مه در برخی مناطق استان پیش بینی می شود.
این مرکز برای روز جمعه ۱۳ فروردین ماه نیز پیش بینی کرد که مناطق مختلف استان در قبل ازظهر نیمه ابری بوده و در بعدازظهر از میزان ابرها کاسته خواهد شد ضمن اینکه دمای هوا نیز بطور محسوس کاهش خواهد یافت.
هم اکنون دمای هوا در شهرستان های ده گانه استان اردبیل از ۲ تا ۱۲ درجه بالای صفر در نوسان می باشد.
مر کز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز اعلام کرد که تمامی جاده های استان اردبیل باز بوده و رفت و امد در آنها در جریان می باشد .
این مرکز به رانندگانی که قصد عبور از محورهای کوهستانی را دارند توصیه کرد که با توجه به بارش های پراکنده در برخی محورها و لغزنده بودن جاده ها در گذر از آنها احتیاط لازم را داشته باشند.
با توجه به روزهای پایانی تعطیلات هم اکنون جاده های منتهی به استان شاهد حجم زیادی از خودروها بویژه در محور اردبیل – آستارا می باشد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر