صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دسترسی سریع
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵ | ۷:۲۳ ب.ظ
0

سردار رضایی گفت: علی‌رغم درگیری بین دو کشور آذربایجان و ارمنستان، امنیت و آرامش در مرز مشترک اردبیل و جمهوری آذربایجان برقرار است.

وراوی :

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار قاسم رضایی در جریان بازدید از مرز مشترک بین اردبیل و کشور جمهوری آذربایجان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مرز مشترک بین کشور آذربایجان و ایران که در استان اردبیل قرار دارد از جمله از مرزهای مهم و خوب کشور است که علی‌رغم شکل‌گیری مناقشات بین دو کشور آذربایجان و ارمنستان در چند روز اخیر، امنیت کامل در این مرز مشترک برقرار است.

وی با بیان اینکه دو کشور آذربایجان و ارمنستان بعد از ۲۲ سال آتش‌بس بر سر منطقه‌ قره باغ از چند روز پیش درگیری را از سر گرفتند، تصریح کرد: در این درگیری‌های به وجود آمده بین این دو کشور، نیروهای مرزبانی کشور ایران به سبب همسایگی با این دو کشور و داشتن مرز مشترک ضمن حفاظت از مرزهای خود در برقراری امنیت و آرامش بیشتر در مرزها تلاش می‌کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا افزود: نیروهای مرزبانی کشور به طور شبانه‌روزی برای امنیت مرزهای کشور تلاش می‌کنند و در این درگیری به وجود آمده بین آذربایجان و ارمنستان به سبب اصابت گلوله‌ و ترکش به خاک کشور ایران تذکراتی به کشورهای درگیر داده شده که آنان نیز با قبول اشتباه پذیرفتند که بیشتر مراقب باشند تا به گلوله و ترکش‌ها به خاک کشور ایران اصابت نکند.

وی گفت: امیدواریم هر چه زودتر آرامش و امنیت در دو کشور آذربایجان و ارمنستان نیز برقرار شود و تا زمانی که درگیری در این دو کشور وجود داشته باشد نیروهای مرزبانی با حساسیت بیشتری امنیت مرزها را کنترل می‌کنند و مردم در این مورد هیچ‌گونه نگرانی نداشته باشند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn