صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۱:۰۶ ب.ظ
0

شهردار مشگین‌شهر گفت: بابرنامه‌ریزی‌های اساسی مراکز تفریحی و گردشگری به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و گردشگران در مشگین‌شهر توسعه می‌یابد.

وراوی :

سیامک مظلومی در جریان بازدید از مرکز تفریحی و گردشگری پارک مهر در مشگین‌شهر اظهار داشت: در راستای توسعه مراکز تفریحی در سطح مشگین‌شهر پارک تفریحی مهر با انواع تجهیزات مدرن و استاندارد راه‌اندازی شده که این پارک اولین پارک تفریحی رفاهی در سطح مشگین‌شهر است که می‌تواند به بخشی از نیازهای تفریحی خانواده‌ها و فرزندانشان پاسخگو باشد.

وی با اشاره به اینکه مجموعه تفریحی پارک مهر با اعتباری بالغ بر ۴ میلیارد ریال توسط سرمایه‌گذار بخش خصوصی به مرحله بهره‌برداری رسیده است، افزود: شهردای مشگین‌شهر در زمینه جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای مشارکت در طرح‌های عمرانی و خدماتی شهری استقبال می‌کند و در این زمینه زیرساخت‌های لازم را به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی ارائه می‌کند.

شهردار مشگین‌شهر تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرستان مشگین‌شهر در مسیر توسعه گردشگری گام‌های مهمی برداشته که راه اندازی پل معلق یکی از مهم‌ترین عوامل توسعه شهرستان در حوزه گردشگری است، ما نیز در این زمینه آماده مشارکت با بخش خصوصی در زمینه رشد زیرساخت‌های گردشگری هستیم.

مظلومی گفت: خوشبختانه تشکل‌های مردمی در راستای بهبود فضای شهری به کمک شهرداری آمده‌اند که با مشارکت سازمان‌های مردم نهاد از اواسط اسفند ماه سال ۹۴ در زمینه کاشت بیش از ۲ هزار درختچه و همچنین تنظیف فضای داخل شهری گام‌های مفید و موثری برداشته شده که امیدواریم روند همکاری تشکل‌های مردمی در راستای عمران و آبادانی مشگین‌شهر تداوم داشته باشد.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر