صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ | ۸:۲۰ ب.ظ
0

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل گفت:‌ دوره آموزشی «مدیریت تولید، بازرگانی و بازاریابی» در راستای آموزش شاغلان صنایع دستی استان از ۲۱ فروردین‌ماه در مرکز آموزش صنایع دستی اردبیل برگزار می شود.

وراوی :

علیرضا دباغ عبداللهی پیش از ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری دوره آموزشی برای فعالان صنایع دستی در اردبیل اظهار داشت: دوره آموزشی «مدیریت تولید، بازرگانی و بازاریابی» در راستای آموزش شاغلان صنایع دستی به صورت رایگان به مدت ۶۰ ساعت از تاریخ ۲۱ فروردین تا ۱۵ اردیبهشت ماه امسال در مرکز آموزش صنایع دستی اردبیل برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه گواهینامه رسمی پایان دوره به شرکت کنندگان در این دوره‌ها اعطاء خواهد شد افزود: دارندگان گواهی پایان دوره در تسهیلات ارایه شده از سوی معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان در اولویت خواهند بود.

عبداللهی بیان کرد: در این دوره‌های آموزشی مباحثی چون آشنایی با اصطلاحات، برند و بازارهای داخلی و خارجی و نحوه حضور در آنها، نحوه حضور در نمایشگاه‌ها به همراه استانداردهای مربوط به آن، آشنایی با تجارت و فنون بازرگانی، روش‌های بسته بندی و ارسال محصولات با پست، آشنایی با قوانین گمرکی و صادرات، مدیریت و فرآیند تولید و بهره‌وری، آشنایی با تجارت الکترونیک و شیوه‌های نوین بازاریابی، اصول و مبانی قیمت‌گذاری محصولات صنایع دستی، اصول اولیه صادرات و آشنایی با آی.تی آموزش داده می‌شود.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل تصریح کرد: دوره‌های یاد شده از ۲۱ فروردین تا اردیبهشت ماه امسال روزهای زوج از ساعت ۱۳ تا ۱۷ شامگاه در مرکز آموزش صنایع دستی اردبیل دایر خواهد بود.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر