صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ | ۶:۱۱ ب.ظ
0

مدیرکل بهزیستی اردبیل گفت: در راستای مهارت‌آموزی و کمک به اشتغال کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست کارگاه‌های اشتغالزایی برای این کودکان در مراکز نگهداری بهزیستی استان برگزار می‌شود.

وراوی :

بهزاد ستاری پیش از ظهر امروز در دیدار کودکان بی‌سرپرست تحت حمایت مراکز بهزیستی با امام جمعه اردبیل اظهار داشت: مجموع کودکان نگهداری شده در مراکز تحت پوشش بهزیستی استان ۷۴ کودک بوده که از خدمات این نهاد حمایتی بهره‌مند می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل افزود: ۶ مرکز نیز با تفکیک سن و جنسیت نگهداری کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست ۶ تا ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۸ سال و سایر گروه‌های سنی را در امر رسیدگی به امورات این کودکان بر عهده دارند.

وی با اشاره به گستره فعالیتی این سازمان، بحث آموزش، تربیت به لحاظ معنوی و اخلاقی، اجرای برنامه‌های مختلف، قرآنی هنری و تفریحی و برنامه‌های دیگر را از مهمترین برنامه‌های این سازمان در نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست عنوان کرد.

ستاری با اشاره به خدمات ارائه شده به کودکان در این مراکز گفت: پرداخت شهریه تحصیلی، برگزاری و اجرای طرح نیک و طرح یاوران نماز با همکاری ستاد اقامه نماز و ایجاد کارگاه‌های اشتغالزایی از جمله خدماتی بوده که به کودکان در این مراکز ارائه می‌شود.

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل پرداخت هزینه ازدواج، تامین جهیزیه و وسایل مایحتاج زندگی، توجه به بحث تامین آتیه فرزندان، واگذاری فرزندان به خانواده‌های اصلی، واگذاری فرزندان به افراد دارای صلاحیت، توجه به امر آموزش و تعلیم و تربیت و نظارت و پیگیری بعد از ترخیص کودکان از دیگر خدمات ارائه شده به این فرزندان برشمرد.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر