صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۸ ب.ظ
1

آقایان مسئول! بجای عکس یادگاری گرفتن کنار کارهای مردمی، مسئولانه رفتار کنید و در حفظ این آثار کوشا باشید.

وراوی :

چندی است مردم شهرمان آستین همت بالا زده و جور مسئولان را با انجام کارهای مفید می کشند. این کارها نشان دهنده فرهنگ غنی این منطقه است که نشان می دهد شعار “شهر ما خانه ما” در مشکین شهر به واقعیت تبدیل شده است. اما در کنار این کارها سئوالی که مطرح می شود این است که وظایف قانونی مراجع زیربط چیست ؟ آیا وظیفه شان گرفتن عکس یادگاری در کنار نقاشی ها و درخت کاری ها و ترمیم بناهای فرسوده می باشد؟ یا طرح و اجرای چنین کارهایی ؟!
آقایان عزیزی که سینه سپر کرده و به مانند فاتحان نبرد در کنار این کارها عکسی به یادگار می گیرید و در قاب تلگرام و سایت ها میخکوب می کنید آیا بهتر نیست بجای گرفتن عکس، در جهت نگه داری درست این کارها قدم بردارید؟! اگر عکس دوس دارید اشکالی ندارد مردم این شهر بخشنده هستند و این عکس ها را به شما می بخشند، عکس بگیرید و خوش باشید ولی در کنار این عکس گرفتن ها و مصادره کردن کارهای مردمی، شما نیز کمی حرکت مسئولانه انجام داده و تکانی به صندلی های گرم و نرمتان بدهید.
این درخت هایی که با زحمت و مشقت فراوان و با پول های مردمی کاشته شده اند برای رشد کردن نیاز به آبیاری منظم دارند ، لطف کنید به فکر آبیاری قطره ای این درختان باشید، زیرا اگر این کار را انجام ندهید تمام زحمات شهروندان فهیم این شهرستان را بر باد خواهید داد و سرنوشت این درختان بسیار نا امید کننده خواهد بود.
جناب رئیس بزرگوار به جای مصاحبه و مصادره کردن و به به و چه چه های زورکی، لطفا کار خود را که حمایت از انجمن های مردم نهاد است بصورت عملی نشان بده .
این نقاشی ها مجانی به دست نیامده، این ها حاصل زحمات مردم هنرمند این شهر است ، این کارها حاصل تلاش های شبانه روزی عزیزان است ، فکر بد نکنید این کارها بدون بهانه ها و نالیدن از نبود بودجه اجرا شده است .
ترمیم بناهای فرسوده(بهزیستی) توسط دل های مهربان به مرحله اجرا رسیده است این کار حاصل تفکر “بنی آدم اعضای یکدیگر است” می باشد ، این دوستان نشان دادند که شعر هم می تواند واقعی باشد .

موفق و پایدار باشید تمام شهروندان فهیم شهرم که دوباره نشان دادید شعور در میان شماها موروثیست و در ذاتتان نهادینه است.

یاشار طباطبایی
کارشناس ارشد شهرسازی

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • ناشناس
    دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ در ۲۰:۱۷
    0
    0

    آقای خوب زیاد جوش نزن با چها ر تا دیوار رنگ کردن شهر درست نمی شود شهربه کارهای زیر بنایی بیشتر نیاز داردکه من وامثال شما با پرداخت به موقع عوارض به شهرداری جهت عمران وآبادانی شهرمان قدم برداریم با حلوا حلوا گفتن که دهن شیرین نمی شود

دیدگاه شما درباره این خبر