صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۲:۴۰ ب.ظ
0

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: با تامین اعتباری معادل ۶۰ میلیارد تومان می‌توان در حدود ۲۱ کیلومتر از مسیر پروژه چهارخطه اردبیل به مشگین‌شهر را تا آخر امسال افتتاح و به بهره ‌برداری رساند.

وراوی :

خلیل محبت‌خواه در بازدید از عملیات ساخت و احداث پروژه چهارخطه اردبیل به مشگین‌شهر اظهار داشت: قطعات باقیمانده پروژه چهارخطه اردبیل به مشگین‌شهر با ۱۱ درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

وی افزود: احداث چهارخطه اردبیل به ­مشگین‌شهر با توجه به حجم بالای ترافیک و لزوم افزایش ایمنی در این محور از اهمیت بسزایی برخوردار است و امیدواریم با اجرای و تکمیل این پروژه بتوانیم شاهد کاهش حوادث و سوانح جاده‌ای در این محور باشیم.

محبت‌خواه طول کل این محور را ۸۶ کیلومتر برشمرد و بیان کرد: در سال‌های قبل ۲۸ کیلومتر این پروژه از اردبیل تا سه راهی صحرا به بهره‌برداری رسیده و حد فاصل مشگین‌شهر به سه راهی پارس‌آباد به طول ۱۵ کیلومتر نیز در سال گذشته با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد و زیر بار ترافیک رفت.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل در تشریح وضع فعلی این محور گفت: مقدار ۴۳ کیلومتر باقیمانده حدفاصل سه راهی پارس‌آباد تا سه راهی صحرا با پیشرفت فیزیکی ۱۱ درصد در ۵ جبهه کاری و با جدیت تمام در حال انجام است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر اجرای ۵۵ دستگاه پل به اتمام رسیده و در ۴ کیلومتر از مسیر لایه زیراساس و ۲ کیلومتر از مسیر لایه اساس اجرا شده است و عملیات اجرایی آن با توجهخ به اهمیت پروژه با جدیت دنبال می‌شود.

محیت‌خواه با اشاره به مشکلات موجود در ساخت این پروژه اظهار کرد: در صورت رفع معارض تاسیساتی در طول مسیر و ارزیابی و خریداری زمین­‌های واقع در محدوده پروژه و تامین اعتباری معادل ۶۰ میلیارد تومان می‌توان در حدود ۲۱ کیلومتر از مسیر پروژه چهارخطه اردبیل به مشگین‌شهر را تا آخر امسال افتتاح و به بهره ‌برداری رساند.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر