صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۵:۵۵ ب.ظ
0

با رای اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر اردبیل احداث مجتمع اقامتی درمانی(هتل سلامت) در مجتمع شورابیل اردبیل با مشارکت با بخش خصوصی به تصویب رسید.

وراوی :

، ذکی‌الله خوشبخت در جلسه رسمی شورای اسلامی شهر اردبیل با بیان اینکه مجتمع اقامتی درمانی(هتل سلامت) در مجتمع شورابیل اردبیل با مشارکت بخش خصوصی احداث می‌شود، گفت: این پروژه با رویکرد توسعه ظرفیت گردشگری سلامت و ورزشی در دستور کار شهرداری اردبیل قرار گرفته است.

وی احداث این هتل را یکی از پروژه‌های مطرح شهرداری اردبیل دانست و افزود: در این هتل بیشتر به جنبه توریستی توجه شده است و به نوعی معرف قابلیت‌های گردشگری سلامت استان است.

اعطای تخفیف ۲۰ درصدی به مطالبات شهرداری اردبیل

حمید لطف‌اللهیان شهردار اردبیل نیز از تخفیف ۲۰ درصدی به مطالبات شهرداری به مناسبت روز ارتش،‌ جانباز، پاسدار، پرستار و هفته معلم از ۱۸ اردیبهشت‌ماه لغایت ۱۸ خردادماه خبرداد.

وی افزود: شهرداری اردبیل در پروژه‌های احداث مسکونی و تجاری با مبلغ ۳۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان مشارکت خواهد داشت و در پروژه‌های ۵۰۰ میلیون تومان تا ۱٫۵ میلیارد تومان مشارکت با مصوبه هیات عالی سرمایه‌گذاری مشارکت خواهد کرد و همچنین در پروژه‌های بیش از ۱٫۵ میلیارد تومان صرفا با مصوبه شورای اسلامی شهر قادر به سرمایه‌گذاری خواهد بود.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر