صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۲:۵۹ ب.ظ
0

مدير فني و اجرايي اداره كل راه و شهرسازي استان اردبيل گفت: اجراي طرح ساختمان معلولان ذهني شهيد فياض بخش شهرستان مشگين شهر به دليل نبود اعتبار متوقف شده است.

وراوی :

یاور مظفری روز یکشنبه در بازدید از طرح های اجرایی این اداره کل در شهرستان مشگین شهر افزود: احداث این ساختمان مهر سال ۱۳۸۷ در قراردادی به مبلغ حدود ۹ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال با زیربنای ۱۷۰۰ مترمربع در زمینی به مساحت ۱۵ هزار مترمربع شروع شد.
وی گفت: خاتمه قرارداد در سال ۸۹ به علت نبود اعتبار بر اساس ماده ۴۸ شرایط عمومی پیمان به پیمانکار ابلاغ و طرح در حد اجرای اسکلت فلزی و با پیشرفت فیزیکی ۳۰ درصد از پیمانکار تحویل شد ولی تاکنون متوقف است.
او با اشاره به اینکه حدود سه میلیارد ریال برای ساخت این طرح هزینه شده اظهار کرد: برای تکمیل و تحویل ساختمان و محوطه سازی آن با برآورد فعلی ۲۵ میلیارد ریال نیاز است.
به گزارش ایرنا از روابط عمومی اداره کل مسکن و شهرسازی اردبیل ، مظفری افزود: برای تعیین تکلیف این طرح اعتبارات مورد نیاز در نامه ای از فرمانداری مشگین شهر درخواست شده و امید است این امر در سال جاری محقق شود.
مظفری افزود: در صورت تحقق اعتبار مورد نیاز پیش بینی می شود این طرح با توجه به نیاز مبرم سازمان بهزیستی استان نیمه دوم سال ۹۶ به بهره برداری برسد.
وی اجرای این طرح را یک کار عام المنفعه دانست و گفت: تکمیل و اتمام و بهره برداری از این پروژه یک کار خیر و ماندگار است و در صورت مشارکت خیرین استان این پروژه سریع تر به مرحله بهره برداری می رسد.
پیش تر مدیر فنی و اجرایی اداره کل راه و شهرسازی استان اردبیل از بلاتکلیفی ساختمان معلولین ذهنی شهرستان گرمی نیز به دلایل مشابه فوق خبر داده بود.
شهرستان مشگین شهر با ۱۵۵ هزار نفر جمعیت در ۸۵ کیلومتری شمال غربی اردبیل قرار دارد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر