صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۹:۳۹ ق.ظ
1

مشگین شهر روز یکشنبه مصادف با نیمه شعبان میزبان جمعی از خبرنگاران استان خواهند بود .

وراوی :

سخنگوی خانه مطبوعات استان اردبیل برنامه های آتی این تشکل را تشریح کرد.
مهران محمدی اظهار کرد: با تصمیم هیات مدیره و هماهنگی های ایجاد شده اعضای علاقمند خانه مطبوعات، به مشگین شهر و پارس آباد سفر می کنند.
وی افزود: با تلاش مسئول دفترنمایندگی خانه مطبوعات مشگین شهر، اعضای خانه مطبوعات روز یکشنبه هفته آینده مصادف با نیمه شعبان ، میهمان مشگین شهری ها خواهند بود.
محمدی با بیان اینکه در این سفر برنامه های بازدید و تفرج پیش بینی شده است، ادامه داد: بازدید از پل معلق مشگین شهر، دیدار با فرماندار، استفاده از آبدرمانی، بازدید از برخی پروژه های شهرستان و برگزاری یک مسابقه رسانه ای از برنامه های این سفر خواهد بود.
وی افزود: در هفته آینده همچنین یک سفر رسانه ای به کشت و صنعت مغان صورت خواهد گرفت تا اعضای خانه مطبوعات ضمن بازدید از بخش های مختلف این بنگاه بزرگ اقتصادی و تولیدی، یک روز را در طبیعت پارس آباد سپری نمایند.
برگزاری مسابقات ورزشی
سخنگوی خانه مطبوعات استان اردبیل همچنین خاطرنشان کرد: خانه مطبوعات در حال فراهم آوردن مقدمات لازم برای برگزاری مسابقات ورزشی است که فراخوان آن ارسال و منتشر شده است.
وی افزود: در این دوره برای آقایان مسابقات دارت، شطرنج و فوتبال و برای خانم ها مسابقات دارت، شطرنج و دومیدانی برنامه ریزی شده است.
جشنواره و نمایشگاه مطبوعات
محمدی با اشاره به تاخیر پیش آمده در برگزاری جشنواره و نمایشگاه مطبوعات استان گفت: با رایزنی های صورت گرفته اعتبار مناسب برای این برنامه در حال اخذ است و به زودی فراخوان جشنواره انتشار خواهد یافت.
وی افزود: امیدواریم با برگزاری این نمایشگاه و جشنواره، شاهد همدلی بیش از پیش اهالی رسانه استان باشیم تا رونق رسانه ای استان را رقم بزنیم.
اطلاعات سامانه ملاک عمل خواهد بود
سخنگوی خانه مطبوعات استان اردبیل با بیان اینکه سایت اطلاع رسانی و ساماندهی خانه مطبوعات استان اردبیل راه اندازی شده است، گفت: برای ارائه خدمات اطلاعات ثبت و تکمیل شده اعضا در سامانه ملاک عمل خواهد بود.
وی افزود: از طریق این سامانه برای اولین بار آرشیو الکترونیکی مربوط به اعضا ایجاد خواهد شد و خدمات مورد نیاز ارائه می گردد.
محمدی با دعوت از اعضا برای مراجعه به سایت خانه مطبوعات اذعان داشت: با مشارکت صمیمانه شهردار اردبیل سایت خانه مطبوعات در آدرس www.khaneh-ma.ir ایجاد شده است که اعضای محترم از بخش درخواست عضویت باید اطلاعات مربوط به خود را ثبت و تکمیل نمایند.
وی گفت: با هماهنگی های ایجاد شده با فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، هرگونه برنامه ریزی برای مراسم روز خبرنگار و انتخابات هفتمین دوره هیات مدیره که در دی ماه ۹۵ برگزار می شود، بر اساس اعضای ثبت نام کننده از طریق سایت انجام می گیرد.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn

دیدگاه شما درباره این خبر