صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۸:۴۴ ب.ظ
0

با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و مسئولان استانی، فرماندهان دستگاه‌های نظامی و انتظامی پیکر مطهر شهید مدافع حرم "هاشم دهقانی‌نیا" در اردبیل تشییع و خاکسپاری شد.

وراوی :

پیکر پاک و مطهر رزمی کار زبده و قدر استان اردبیل، شهید والامقام مدافع حرم شهید “هاشم دهقانی‌نیا” ساعاتی قبل با استقبال پرشکوه اقشار مختلف مردم از مصلی اردبیل تشییع و در آرامستان غریبان این استان به خاک سپرده شد.

حضور اقشار مختلف مردم در تشییع و خاکسپاری شهید مدافع حرم شهید هاشم دهقانی‌نیا بسیار باشکوه بود و مردم با تعصب و حزن ویژه این شهید والامقام را به خانه ابدیت خود بدرقه کردند.

امروز دیار باقی سبلان حال و هوای اشک و بوی شهادت به خود گرفته است و امروز خطه اردبیل با شور هرچه تمام‌تر آغوش خود را به سوی فرزند سربلند این دیار گشوده است که در این میان حال و هوای مردم این استان نیز به تصویر کشیدنی است به طوری که مردم سینه‌زنان و گریه‌کنان از ساعات اولیه امروز به استقبال شهید مدافع حرم رفتند در آخرین دیدار خود این شهید والامقام استان را به سوی حق بدرقه گفتند.

در آخرین روز از دومین ماه بهار استان اردبیل حال و هوای حزن، غم و پائیزی به خود گرفته است و در این روز همه اقشار مختلف برای وداع با شهید والامقام مدافع حرم به خیایان‌ها آمده بودند و نشان دادند که مردم اردبیل همیشه ادامه دهنده راه خون این شهدای والامقام بوده و با جان و دل از ارزش‌ها و آرمان‌ها انقلاب اسلامی ایران دفاع می‌کنند.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر