صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۶ ب.ظ
1

زنان فانوس به دست اردبیلی محروم از برق در حالی جلوی استانداری لب به اعتراض گشودند که سال‌ها است از نعمت برق بی‌بهره‌ هستند.

وراوی :

پیش از صبح امروز زنان فانوس به دست اطراف اردبیل نظیر گلمغان در تجمع اعتراض‌آمیزی گرد هم آمدند تا به نشانه اعتراض با فانوس‌هایی که به دست داشتند خطاب به مسؤولان اعلام کنند که ۱۷ سال است از نعمت برق و روشنایی بی‌بهره‌اند و مسؤولان حاضر نیستند به مطالبات آنها پاسخ دهند.

در این تجمع که مردان و زنان مناطق گلمغان اردبیل که از درد محرومیت و نداشتن نعمت برق به گریه و زاری افتاده بودند از مسؤولان خواستند تا به خواسته‌ها و مطالبات آنها پاسخ دهند به طوری که تعدادی از این زنان و مردان در جلوی استانداری بست نشسته و حاضر به ترک محل نبودند.
در مقابل این اعتراض‌ها و درخواست‌های قانونی هیچ مسؤولی از استانداری حاضر به پاسخگویی به مطالبات به حق این ساکنان اطراف اردبیل نشد به طوری که تا ساعت‌ها این تجمع آرام و قابل توجه ادامه داشت.

در این تجمع زنان در حالی که فانوس‌های خود را روشن کرده بودند خطاب به مسؤولان گفتند که دیگر طاقت زندگی در تاریکی و تنها با نور فانوس‌ها را ندارند و از امکانات اولیه همچون تلویزیون، یخچال و وسایل دیگر برقی بیش از ۱۷ سال است که محروم هستند و در اوج محرومیت سعی کردند خویشتن‌داری کرده و صبوری به خرج بدهند.

ساکنان این مناطق مدعی هستند که در داخل محدوده شهری زندگی می‌کنند و در کنار نبود برق از داشتن آب پایدار نیز محروم هستند به طوری که شغل آنها دامداری است و در امر تولید قادر هستند با تولید صدها تن شیر و سایر محصولات لبنی به اقتصاد کشور کمک کنند اما مسؤولان از رسیدگی به مطالبات به حقشان در بهره‌مندی از نعمت برق و آب دچار قصور و کوتاهی شدند.

فارس

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • ارش
    سه شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۵ در ۰۷:۳۷
    0
    1

    با سلام ..هموطن عجله نکن کاری واجب تر از روشن کردن خانه تو دارم ۱۷ سال صبر کرده ای ۱۷ سال هم دندون رو جگر بزار میزیم بجایی که همیشه تاریک و از برق خبری نیست ؟؟؟؟حالا اگر انجا هم (………….) در کار نباشد

دیدگاه شما درباره این خبر