صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۹:۱۹ ب.ظ
0

مدیر عامل صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان نیز گفت:شیوع تب برفکی در استان موجب وارد شدن خسارت به بخش دامداری استان شده وتاکنون برای بیش از چهار هزار راس دام تلف شده گواهی بیمه صادر شده است.

وراوی :

عادل محمدی در جریان بازدید مسئول دفتر کشاورزی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور از باغ های خسارت دیده مشگین شهر افزود: امسال خسارت باغداران وکشاورزان مشگین شهر در حالی پرداخت نشده که این صندوق از بابت خسارت سال های قبل یک هزارو ۱۰۰میلیارد ریال به باغداران وکشاورزان مشگین شهری بدهی دارد.
دشتی مسئول دفتر کشاورزی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور نیز در این دیدار گفت : دولت بدنبال راهکاری مناسب برای خودکفائی صندوق بیمه محصولات کشاورزی وکاهش میزان خسارت درکشور با استفاده از روش های مختلف از جمله تغییر الگوی کشت می باشد.
وی با اشاره به اینکه دولت به صندوق بیمه محصولات کشاورزی بدهکار می باشد ، افزود: مشکل تاخیر در پرداخت خسارت باغداران وکشاورزان فقط مربوط به شهرستان مشگین شهرنیست وتقریبا جنبه کشوری دارد.
وی اضافه کرد: امسال تلاش می شود با استفاده از سایر منابع ، بخشی از خسارت وارده به فعالان بخش کشاورزی کشور تا پایان نیمه اول سال پرداخت شود.

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر