صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۹:۲۹ ب.ظ
0

در هفته جاری وضعیت جوی استان اردبیل باز هم به مانند هفته‌های گذشته حال به حال خواهد شد به طوری که از هوای آفتابی گرفته تا وزش باد و باران‌های عصرگاهی پدیده غالب جوی در استان خواهد بود.

وراوی :

بر اساس اعلام صبح امروز هواشناسی استان اردبیل طی امروز و فردا هوای استان اردبیل همچنان خنک همراه با بارش‌های نمناک بهاری و کاهش دما بین ۳ تا ۵ درجه خواهد بود به طوری که در برخی از ساعات شدت بارش‌ها بیشتر خواهد بود.

اما از روز دوشنبه هوای گرم در استان اردبیل حاکم خواهد بود که این شرایط جوی تا آخر هفته در مناطق مختلف استان تداوم خواهد داشت اما در میانه هفته وزش باد گرم (گرمیج) همراه با بارش‌های عصرگاهی وضعیت استان را چهره متفاوت خواهد داد به طوری که در برخی از ساعات وزش باد از حالت معمولی خارج شده و تبدیل به تندبادهای لحظه‌ای خواهد شد.

اما با خنک شدن هوا و بارش‌های صبح و عصرگاهی که طی روزهای گذشته ادامه داشت دمای هوا به قدری خنک شده است که در برخی از ساعات هموطنانمان در استان اردبیل احساس سرما کرده و به پوشیدن لباس گرم و استفاده از وسایل گرمایشی پاییزی روی می‌آورند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، با تداوم وضعیت نمناک و رطوبتی در استان اردبیل که همراه با بارش‌های مقطعی است به نظر می‌رسد این شرایط جوی در هفته جاری نیز ادامه پیدا کند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر