صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۵ | ۹:۳۱ ب.ظ
0
وراوی :

همزمان با نیمه شعبان جمعی از خبرنگاران و اعضای خانه مطبوعات استان اردبیل به مشگین شهر سفر کرده و از پروژه های گردشگری و عمرانی این شهرستان بازدید به عمل آوردند .

خبرنگاران در بدو ورود در مراسم افتتاح دفتر دوهفته نامه “یاز” حضور یافتند و سپس از مجتمع گردشگری وله زیرو سوئیت ها و نقاط مختلف این مجتمع بازدید کردند .

خبرنگاران با اذعان به ظرفیت و قابلیت های بی بدیل شهرستان مشگین شهر اظهار داشتند: این مجتمع در یکی از نقاط بکر قرار گرفته است و از قابلیت های فراوانی برخوردار است و می تواند مشگین شهر را به قطب گردشگری کشور و حتی دنیا تبدیل کند.

هادی صباغی مدیر خانه مطبوعات استان گفت: پاشنه آشیل توریسم و گردشگری در شهرستان مشگین شهر نامناسب بودن وضعیت راه های ارتباطی و همچنین نبود هماهنگی با سرمایه گذاران برای شناساندن این قابلیت ها و ظرفیت های بی بدیل است وی افزود : باید سرمایه گذاران با هماهنگی و هم دلی با بهره گیری از ابزار های نوین تبلیغاتی مشگین شهر و قابلیت هایش را به ایران و دنیا بشناسانند و در این امر باید دولت و مسولین استانی و شهرستانی حمایت های لازم را از سرمایه گذاران بکنند .

فرماندار شهرستان مشگین شهر نیز با حضور در این مجتمع طی نشستی با خبرنگاران گزارشی از عملکرد دولت و تدبیر ارایه کرد و گفت: در طول دو سال گذشته در بخش های مختلف گردشگری و صنعت و معدن و کشاورزی اقدامات چشمگیری در شهرستان انجام گرفته است که مرهون حمایت های دولت تدبیر و امید است .

وی از اهتمام ویژه دولت در اجرای بزرگراه اردبیل – مشگین شهر خبر داد و افزود: این بزرگراه از پنج نقطه در حال اجراست و تا سال ۹۶ این پروژه به اتمام خواهد رسید که در کاهش تصادفات جاده ای و همچنین افزایش سفرها به این شهرستان نقش موثری را ایفا خواهد کرد .

مدیر خانه مطبوعات استان نیز در این نشست با گلایه از عدم حضور رئیس اداره ارشاد شهرستان مشگین شهر در برنامه سفر خبرنگاران و اعضای خانه مطبوعات به این شهرستان گفت: خانه مطبوعات مشگین شهر به عنوان اولین شعبه خانه مطبوعات استان می تواند نقش به سزایی در پاسخگویی به نیازها و مطالبه اهالی رسانه و خبرنگاران داشته باشد .
وی افزود: برگزاری دوره ” خبرنویسی” نقطه شروع خوبی برای حرکت کردن به سوی حرفه ای کردن روزنامه نگاری و خبرنگاری در این شهرستان است .

صباغی در خاتمه ضمن قدردانی از فرمانداری مشگین شهر برای کمک به هرچه بهتر برگزار شدن این سفر اظهار داشت: برنامه سفر اعضای خانه مطبوعات و خبرنگاران استان به این شهرستان در سایه تلاش مدیر خانه مطبوعات مشگین شهر صورت گرفته و امیدواریم که باپیگیری های این مسئول شاهد برنامه ها و اقدامات مختلفی برای برگزاری دوره های تخصصی در حوزه خبرنگاری و روزنامه نگاری در این شهرستان باشیم .

خبرنگارن در ادامه برنامه سفر خود به شهرستان مشگین شهرضمن بازید از پروژه ی سد احمدبیگلو در جریان روند اجرایی این پروژه قرار گرفتند و همچنین از مجتمع گردشگری پل معلق بازدید کردند.

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر