صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | چهارشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۱:۴۶ ق.ظ
6
وراوی :

جناب آقای مظلومی شهردار مستعفی مشکین شهر!

بسیار خوشحالم از این که از مدیریت شهرداری این شهر پرآشوب کنار رفتید؛ با دلایل استعفای شما کاری ندارم اما دلایل خوشحالی خودم را ذکر می کنم:

در زمان مدیریت شما بر این شهر بیش از هر شهردار دیگری آسیب و خسارت به محیط زیست و درختان شهر وارد آمد. ده ها درخت بزرگ و کوچک در داخل شهر با کنده شدن پوست تنه شان خشکانده شد؛ ده ها درخت در اثر هرس غیر اصولی ماموران شما خشک شد، صدها درخت در داخل تنها پارک توریستی شهر بریده شد و تنه های بیش از صد درخت بزرگ و زیبا در داخل شهر توسط کارمندان شما و پیمانکاران طرف قرارداد شما با بتن پوشانده شد تا خشک شوند. شما لام تا کام چیزی نگفتید.

در زمان مدیریت شما بر این شهر بیش از هر شهردار دیگری زباله ها و سطلهای پر از آشغال در کوی و برزن های این شهر خودنمایی کرد. مستندات غیر قابل انکار و قطوری از چهره زشت و کثیف خیابانهای شهر در زمان مدیریت شما در شبکه های مجازی پخش شد، شهروندان اعتراض کردند اما شما به پشتوانه حمایت های بی دریغ شورای شهر به این اعتراضات وقعی نگذاشتید و لام تا کام چیزی نگفتید.

در زمان مدیریت شما بر این شهر بیش از هر شهردار دیگری کوچه و خیابانهای اصلی شهر پر از چاله های بزرگ و کوچکی شد که شما آن را با هیچ چیزی جز با دروغ و وعده های توخالی پر نکردید. این در حالی بود که شروع عملیات آسفالت و تسریع عملیات عمرانی شهر ترجیع بند تیتر رسانه های طرفدار شما بود و شما لام تا کام چیزی نمی گفتید.

در زمان مدیریت شما بر این شهر بیش از هر شهردار دیگری نقد های سازنده و دلسوزانه جوانان و نویسندگان شهر با ذره بین بی اعتمادی و بی اعتنایی نگریسته شد. شما در مسند قدرت هیچگاه لازم ندانستید حتی یک بار در مقابل منتقدان خود پاسخگو باشید. ده ها مقاله و مطالب انتقادی در مطبوعات و فضاهای مجازی در مورد عملکرد شما نوشته شد. شما لام تا کام چیزی نگفتید.

شما به جای اعتمادسازی و همکاری با گروه ها و تشکلهای مردم نهاد با تکیه بر پشتوانه قدرت و با برنامه های نمایشی و تبلیغاتی سعی در مصادره نتایج و دستاوردهای بزرگ این گروه ها به نفع ارگان تحت مدیربت خود داشتید. این اقدام شما باعث دلسردی فعالان پرشوری شد که در سالهای اخیر در پاسخ به نیازهای مدرن همین شهر و در خلاء ناشی از مدیریت های ضعیف و حرف و حدیث دار شهر داوطلبانه و بی اجر و منت شروع به فعالیت کرده بودند. شما آنها را تحمل نکردید چرا که فعالیت خالصانه آنها نمایانگر ضعفهای شما بود و شما لام تا کام چیزی نمی گفتید.

در مطلبی که تحت عنوان “رنج نامه و استعفانامه” در رسانه ها منتشر کرده اید اشاره داشتید به این که تهمت های ناروایی به شما زده شده است اما مشخص نکرده اید که دقیقا چه تهمتی به شما زده شده است و یا چه کسانی چهره چه حقیقتی را پوشانده اند که از آن دردمندانه شکوه کرده اید. اشاره کرده اید که وجهه فرهنگی این شهر دیرپای را خراب کرده اند اما خوب است بدانید این شهر زخم خورده مصلحت اندیشی ها و منفعت طلبی های عده ای معدود است که شهر را خواسته و ناخواسته به قهقرا سوق می دهند. دیگر بر همگان عیان است که اعضای شورای شهر در انتخاب شهردار این شهر تا چه حد منافع و سلایق شخصی را در نظر می گیرند و تا چه حد معیارها و ملاکهای اصولی و قانونی مورد نیاز برای تصاحب چنین پست و مقامی را. تجربه شورای شهر در این دوره تاکنون حداقل باید این نکته اساسی را ثابت کرده باشد که نباید همشهریان مان فریب مدارک بالا و شعارهای دروغین را بخورند و یا افرادی را انتخاب کنند که چندین دوره است که به طور سنتی زمام امور شهر را در دست می گیرند و با اطمینان از پایگاه های سنتی رای خود، شورای شهر را تبدیل به دکان کسب و کار خود کرده اند.

جناب آقای مظلومی!

برای من به عنوان یک شهروند فرهنگی این شهر غیر قابل تحمل بود که یک سال دیگر شاهد مدیریت شما بر امورات این شهر باشم. دوباره با صدای رسا اعلام میکنم برایم خبر مسرت بخشی بود که شما از مدیریت این شهر مجبورا استعفا دادید.اما همچنین اذعان می دارم در مورد شهردار آینده نیز با وجود چنین شورای شهری چندان خوشبین نیستم.

غفورامامی زاده خیاوی

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • ناشناس
  سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵ در ۰۸:۳۷
  0
  0

  شهردارمحترم وقتی این مطلب رامیبیند میگوید من نه هایداسیزنه هایدا
 • ناشناس
  پنج شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۵ در ۲۰:۵۰
  0
  0

  به تو چه چه مشکلی داشته استعفا داده مگه استغفرالله تو خدایی که میگی اشاره نکردی چه نهمتی .خودش میدونه خداش هیچوقت راجع به کسی با چشم خودت ندیدی قضاوت نکنید.مردم مشگین که عادت کردن راجع به هر کی یه حرف در بیارن .کلا” مشگین با دهات فرقی نداره هرچقدر هم درس خون داشته باشه فرهنگ یه چیز دیگه است فرهنگ با درس نیست
 • ناشناس
  پنج شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۵:۳۴
  0
  3

  آقای …….. امروز فردایی هم دارد واولین شخصی که دراین شهر به حریم آبروی یک خانواده مسلمان تجاوز کردی شما وامثال شماها بودحتی اگر انسانی دین نداشته باشد سرشت انسانی اش به او اجازه این کار را نمی دهدمگر آنکه از فطرت پاک انسانی به خوی حیوانی گرویده باشددین مبین اسلام حرمت وآبروی یک مسلمان را بزرگتر از کعبه وحتی قرآن دانسته است یک طرفه به قاضی رفتید بدون اینکه جرمی اثبات شودومجازات شما وامثال شما را بایدبه خدا واگذارکرد که او بهترین حکمران است وبه بدبختی همیشگی در دنیا وآخرت گرفتار شوید آمین یا رب العالمین
  • ناشناس
   جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۴
   0
   0

   چوخ گوزل. آقای محترمی که درپاسخ به نامه ی آقای ……. نوشته اید که خدا ایشان را به عذاب دنیا و آخرت گرفتارکند، اولا اینکه آقای نویسنده در نامه شان اصلا کاری به آبروی شخصی آقای مظلومی نداشته اند وفقط وضعیت شهرمشگین شهر را درزمانی که ایشان شهردار بوده اند، نقد کرده اند، دوم اینکه خدا آنقدر که شما فکر میکنید!!! بی انصاف نیست! که بیاد با نفرین های بیمورد کسی رو بدبخت کنه.

دیدگاه شما درباره این خبر