صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | پنج شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۵ | ۸:۳۰ ب.ظ
1
وراوی :

اولین جلسه شورای اداری شهرستان مشگین شهر با حضور ولی ملکی نماینده منتخب مردم در مجلس دهم در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

در ابتدای این جلسه فرماندار مشگین شهر گزارشی از وضعیت پروژه ها و میزان پیشرفت فیزیکی آنها ارائه داد و گفت: بزرگراه مشگین شهر – اردبیل ، سد احمدبیگلو ، پایاب سد سبلان و نیروگاه ژئوترمال از جمله پروژه های مهم در حال اجرا در شهرستان است .
ولی ملکی با قدردانی از عوامل اجرایی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و مشارکت حداکثری مردم گفت: دردو دوره نمایندگی گذشته در این شهر بنای بد اخلاقی ها گذاشته شد و نماینده مجلس که بعنوان نماد مردم است تصویرخوبی از مردم شهرستان در سطح ملی انعکاس نداد .
وی افزود : برخی وعده های خارج از حیطه اختیارات و توان نماینده در ایام انتخابات داده شد و یک ساختارشکنی را ایجاد کرد که شایسته نیست در این شهر بنای این بد اخلاقی ها گذاشته شود .

ولی ملکی با اشاره به گذرا بودن عمر مسئولیت ها اظهار داشت: وظیفه نماینده در وهله اول قانونگذاری است و نظارت و خدمت به مردم از اولویت های دیگر است .

نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: من نماینده و نوکر کل مردم هستم و کسانی که با صداقت پا به عرصه نگذارند و پا به پای من نتوانند حرکت کنند از قافله عقب خواهند ماند .

ملکی افزود : پروژه نیروگاه زمین گرمایی با این درصد پیشرفت جای افتخار ندارد و نشانگر این است که در این مدت کم کاری صورت گرفته است . در طول ۸ سال گذشته نماینده وقت ۱۵ دقیقه با معاون وزیر و سایر مسئولین مرتبط در خصوص این پروژه دیدار نداشته است .
منتخب مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه سرمایه گذاری تنها راه نجات شهرستان است از فرماندار و مسئولین خواست بستر لازم برای ورود سرمایه گذاران را فراهم کنند و اجازه ندهند سرمایه گذار درگیر بروکراسی اداری شود .
وی ادامه داد: نگرش مسئولین در باب مسایل و مشکلات اقتصادی و راه برون رفت عوض شود و حتی لازم باشد جلسات هم اندیشی با صاحب نظران گذاشته شود و با جهان بینی نسبت به پیدا کردن راه برون رفت اقدام کنیم .
ملکی با اشاره به اینکه بنده در هیچ یک از لیست حزب ها نبودم اما در راستای بینش سیاسی خود از برجام دفاع می کنم چرا که دستاورد خوبی برای کشور در حوزه اقتصادی داشت و این امر در صنعت خودرو سازی برای ما کاملا محسوس بود.

وی در بخش دیگری از سخنان با تاکید براتمام پروژه های نیمه تمام شهرستان خواستار ایجاد اتاق سرمایه گذاری برای تسهیل امورات مربوط به واگذاری جواز در فرمانداری شهرستان شد و افزود:در راستای سرمایه گذاری مقابل سنگ اندازی و کم کاری مسئولین استانی و کشوری خواهم ایستاد .

ملکی در خصوص تدوین سند توسعه کشاورزی شهرستان گفت: نسخه توسعه کشاورزی به دلیل عدم وجود بستر های لازم برای شهرستان مناسب نیست و باید در کنار کشاورزی توسعه گردشگری و صنعتی در شهرستان مد نظر قرار گیرد .

وی با اشاره به پروژه بزرگراه مشگین شهر – اردبیل گفت: رایزنی های لازم با استاندار اردبیل برای شروع عملیات بزرگراه اهر – مشگین شهر انجام شده و باید سریعا این کار انجام شود .
ملکی در خاتمه در خصوص راه اندازی مشاغل خانگی بر لزوم ساماندهی قالی بافان شهرستان مشگین شهر تاکید کرد و گفت : هماهنگی های لازم برای واگذاری زمین در شهرک صنعتی انجام وبا ایجاد بازارچه و کمپ های گردشگری از این ظرفیت در راستای توسعه صنعت قالی و فرش بافی و گردشگری شهرستان استفاده شود .

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
  • رسول زاده
    یکشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۷
    1
    0

    سلام آقای ملکی شما و برخی هوادارانت ادعا کردند که با تهیه و ارسال طومار صلاحییت شما و آقای جعفر زاده را رد در شورای نگهبان رد کردند و در همین سخنرانی در شورای اداری نیز ادعا کرده اید که به دنبال رد اعتبارنامه شما بودند! حال شما نماینده هستید و قدرت دست شماست و پرونده انتخابات هم برای بررسی اعتبارنامه ها به مجلس فرستاده شده است انتظار طبیعی این است که اسناد و مدارک مربوط به طومار و کارشکنی رقیبتان را در بیاورید و در اختیار رسانه ها قرار دهید چون اگر این کار را انجام ندهید حداقل در افکار عمومی به این باور خواهند رسید که شما و آقای جعفر زاده برای مظلوم نمایی این دروغ را گفتید و ریگ دیگری در کفشتان بوده است!

دیدگاه شما درباره این خبر