صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۴:۳۸ ب.ظ
0

رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان مشگین‌شهر گفت: با هماهنگی‌های انجام شده ایستگاه امداد و نجات هلال‌احمر در پناهگاه کوه سبلان راه‌اندازی می‌شود.

وراوی :

عباس انوری‌‌آذر عصر امروز در جلسه کارگروه گردشگری در محل فرمانداری مشگین‌شهر اظهار داشت: با توجه به اینکه مجموعه پناهگاه کوه سبلان در اختیار هیئت کوهنوردی شهرستان مشگین‌شهر قرار گرفته لذا با هماهنگی‌های انجام شده ایستگاه امداد و نجات هلال‌احمر برای کمک‌رسانی و امداد به کوهنوردان در اسرع وقت، در پناهگاه سبلان راه‌اندازی می‌شود.

وی با اشاره به قرار گرفتن در فصل گردشگری و نیز پیش ‌بینی ورود خیل عظیم مسافران بعد از ماه رمضان به مشگین‌شهر تصریح کرد: در راستای ارائه خدمات امدادی به توریست‌های ورزشی و صعودکنندگان به ارتفاعات کوه سبلان اکیپ‌ امداد ونجات کوهستان با برخورداری از یک دستگاه آمبولانس مجهز ویژه کوهستان تا قبل از عید فطر در محل پناهگاه سبلان مستقر می‌شود.

رئیس جمعیت هلال‌احمر مشگین‌شهر افزود: تاکنون تمام عملیات امداد و نجات کوهستان در سبلان از سوی تیم‌های امداد و نجات جمعیت هلال احمر مشگین‌شهر به نحو احسنت انجام شده و به عنوان قوی‌ترین تیم امداد کوهستان در سطح استان مطرح است.

انوری‌آذر بیان کرد: اکیپ امداد و نجات هلال‌احمر در پناهگاه سبلان با هزینه هیئت کوهنوردی شهرستان مستقر می‌شود و با توجه به راه‌اندازی فدراسیون کوهنوردی شهرستان، عملیات جستجو از سوی فدراسیون و امداد و نجات نیز توسط اکیپ امداد و نجات هلال‌احمر مشگین‌شهر انجام می‌شود.

وی از فعال شدن گشت تابستانی امداد و نجات بعد از ماه رمضان در مشگین‌ غربی خبر داد و گفت: برنامه‌ریزی‌ها برای ارائه خدمات امدادی به مسافران بعد از ماه رمضان به سبب ورود گردشگران در هلال‌احمر اندیشیده شده و درصدد هستیم آمار بیشترین رضایتمندی‌ها را از خدمات امداد و نجات جاده‌ای و کوهستانی در سطح شهرستان را کسب کنیم.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر