صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۱:۱۹ ب.ظ
0

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: برای حمایت از تولیدکنندگان سنتی لبنیات واحدهای سنتی تولید لبنیات استان اردبیل از تسهیلات ارزان‌قمیت بهره‌مند می‌شوند.

وراوی :

ابراهیم فریدی عصر امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: برای حمایت از تولیدکنندگان سنتی لبنیات واحدهای سنتی تولید این محصولات استان اردبیل از تسهیلات ارزان‌قمیت بهره‌مند می‌شوند.

وی افزود: این تسهیلات ۵۰۰ میلیون ریالی برای واحدهای لبنیات استان اردبیل در نظر گرفته شده و صاحبان این واحدها در تمامی مناطق استان اردبیل می‌تواند در زمینه دریافت این تسهیلات اقدام کرده و زمینه‌ساز رونق و توسعه تولیدات لبنی شوند.

فریدی با اشاره به حمایت‌ها از واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌تعطیل استان اردبیل بیان کرد: واحدهای در حال ساخت با ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی و نیز واحدهای تولیدی و صنعتی تعطیل و نیمه‌فعال که می توانند با ارائه تسهیلات وارد چرخه تولید شده و اشتغالزایی کنند از این تسهیلات ارزان‌قیمت بهره‌مند خواهند شد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل گفت: برای بهره‌مندی از این تسهیلات صاحبان چنین واحدهایی در سطح استان می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه بهین‌یاب در زمینه دریافت تسهیلات اقدام کنند تا پس از بررسی‌های لازم بتوانند با دریافت آن زمینه رونق و توسعه تولیدات واحدهای خود را فراهم آورند.

وی افزایش تولید و بهره‌وری، توسعه اشتغال، رونق اقتصادی و حمایت از سرمایه‌گذاران را از مهمترین اهداف واگذاری این تسهیلات برشمرد و تصریح کرد: انتظار می‌رود با ارائه این تسهیلات بتوانیم مشکل واحدهای تولیدی راکد و نیمه‌راکد را که اغلب در حوزه تامین منابع مالی بوده برطرف کرده و رونق تولیدات آنها را شاهد باشیم.

فریدی تلاش برای رفع مشکلات شهرک‌های صنعتی و ایجاد زیرساخت‌های لازم را در این نواحی و شهرک‌ها از مهمترین برنامه‌ها دانست و اظهار کرد: تلاش و جدیت بر این است تا واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در نواحی و شهرک‌های صنعتی با کمترین مشکل و نارسایی بتوانند به فعالیت‌های تولیدی بپردازند.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر