صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۶ تیر ۱۳۹۵ | ۹:۰۰ ب.ظ
0
از سوی نماینده مردم اردبیل در مجلس مطرح شد؛

نرخ بیکاری در شهرستان‌های اردبیل تا ۵۰ درصد برآورد می‌شود

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: بررسی‌ها نشان می‌دهد نرخ بیکاری در برخی شهرستان‌های این استان تا ۵۰ درصد افزایش یافته است.

وراوی :

صدیف بدری بعد از ظهر یکشنبه در جلسه بررسی فرصت‌ها و تهدیدات آب و خاک اردبیل تصریح کرد: محدودیت فعلی منابع مالی دولت غیر قابل انکار است و لازم است ادارات بر اساس اولویت نسبت به تکمیل پروژه‌ها اقدام کنند.

وی افزود: در خود استان هفت نماینده مجلس با هدف پیگیری مطالبات و مشکلات سوگند یاد کرده‌اند که با یکدیگر همکاری کنند و خواسته‌های فردی را در مقابل خواسته‌های جمعی کنار بگذارند.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور نمایندگان در کمیسیون های مختلف اضافه کرد: در واقع تلاش بر این بود نمایندگان استان عضو کمیسیون های تأثیرگذار و متناسب با تخصص خود شوند.

به گفته بدری هم اینک در کمیسیون برنامه بودجه فیضی؛ در کشاورزی کریمی، در عمران بدری، در آموزش و تحقیقات میرزاده، در صنایع ملکی، در بهداشت و درمان خالقی و در اجتماعی پورحسین عضویت دارند که ترکیب مطلوبی برای پیگیری مطالبات استان فراهم ساخته است.

وی به ضرورت جذب منابع ملی برای تکمیل پروژه‌های استان تأکید و اضافه کرد: به دلیل محدودیت منابع استانی لازم است با چانه‌زنی منابع ملی جلب و جذب شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی به پیگیری پروژه‌های منطقه آزاد تجاری، راه‌آهن، بزرگراه و راه‌های روستایی و پتروشیمی اشاره کرد و افزود: در حال حاضر اولویت اساسی مسئولان کشوری اشتغال است.

بدری با تأکید به اینکه در برخی شهرستان‌های استان بیکاری به ۵۰ درصد رسیده است، متذکر شد: رفع این معضل نیازمند حرکت انقلابی و جهادی است.

وی خطاب به مدیران دستگاه‌های اجرایی خواستار تفسیر بخشنامه‌ها به نفع مردم شد و افزود: به عنوان مثال در روستاها با برخی ساخت‌وسازها ممانعت می‌شود در حالی که اگر می‌خواهیم روستایی در روستا بماند باید مورد حمایت قرار گیرد.

مهر

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر