صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۴ ب.ظ
3

در حالی که کمتر از دو سال از حکم ریاست مهرداد محرم‌زاده در دانشگاه پیام نور استان اردبیل می‌گذرد مدیریت این مجموعه تغییر یافت تا افسر روحی جایگزین محرم‌زاده شود.

وراوی :

صبح امروز در مراسمی که در دانشگاه پیام نور استان اردبیل با حضور محمدعلی کریمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور برگزار شد با حکم رئیس دانشگاه پیام نور افسر روحی از اساتید این دانشگاه  به عنوان سرپرست جدید معارفه شد و از زحمات مهرداد محرم‌زاده که به تازگی به درجه پروفسوری رسیده است تجلیل و قدردانی شد.

این تغییرات مدیریتی که به صورت هفتگی در استان اردبیل و در سکوت رسانه‌ای انجام می‌شود این‌بار به دانشگاه پیام نور رسید تا رئیس دانشگاه پیام نور که در دولت تدبیر و امید تغییر پیدا کرده بود باز هم شاهد جابجایی جدید مدیریتی باشد تا در کمتر از دو سال رئیس جدید این دانشگاه معرفی شود.

مهرداد محرم‌زاده که از اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی است در این دو سال اقدامات متفاوتی را در عرصه مدیریت دانشگاه پیام نور به انجام رساند اما به دلایل نامعلومی از ریاست دانشگاه پیام نور استان کنار گذاشته شد تا افسر روحی جایگزین او شود.

روحی دانش آموخته رشته زبان انگلیسی از دانشگاه تهران پیش از این دو دوره شش ماهه ریاست پیام نور دانشگاه پیام نور مرکز اردبیل را برعهده داشت.

با حضور محمدعلی کریمی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه پیام نور در اردبیل برگزار شد

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
 • دانشجوی پیام نور
  چهارشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۵ در ۱۲:۲۰
  1
  1

  اقای محرم زاده فردی بود حلال مشکلات مردم حیف شد با آرزوی توفیق برای ایشان
 • مطلع
  یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ در ۱۷:۰۸
  2
  1

  دلیل این تغییر عدم قبول دکتر محرم زاده برای تغییر محل خدمت از دانشگاه محقق به دانشگاه پیام نور بود . و ساسیت دانشگاه این است که از اعضای علمی خود در پست های مدیریتی استفاده کنه .برای هر دو عزیر آرزوی توفیق دارم
 • دانشجو
  یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۵ در ۱۴:۴۸
  4
  3

  دلایلش معلومه. هیات نظارت …………………خواستار شد. منتها چون شما هوادار و عاشق آقای محرم زاده بودی این جور خبر رو نوشتی. با تبریک به آقای دکتر روحی

دیدگاه شما درباره این خبر