صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۵ | ۹:۵۲ ب.ظ
0
مدیر کمیته امداد مشگین‌شهر:

۱۲۵ مددجوی مشگین‌شهری نیازمند مسکن هستند

مدیر کمیته امداد شهرستان مشگین‌شهر گفت: در حال حاضر ۱۲۵ نفر از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان مشگین‌شهر فاقد مسکن مناسب هستند که انتظار می‌رود در این زمینه خیران مساعدت لازم را داشته باشند.

وراوی :

حسین ملکی پیش از ظهر امروز در آئین افتتاح مسکن مددجویی که با حضور فرماندار، فرمانده سپاه پاسداران و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی مشگین‌شهر برگزار شد، اظهار داشت: در راستای ساخت این مسکن مددجویی که به متراژ ۳۳ مترمربع است، بیش از ۲۴۲ میلیون و ۴۹۰ هزار ریال هزینه پرداخت شده است و این مددجوی نیازمند صاحب سرپناه شده است.

وی با اشاره به اینکه تا قبل از احداث مسکن، این خانواده تحت حمایت در وضعیت بسیار نامناسبی قرار داشتند، بیان کرد: در حال حاضر ۱۲۵ نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد فاقد مسکن مناسب هستند که از یکایک همشهریان نوعدوست خواستاریم کمیته امداد را در راستای یاری‌رسانی به این اقشار آسیب‌پذیر بیش از پیش یاری کنند.

ملکی با بیان اینکه ۱۰۰ خانواده تحت حمایت نیز برای بهسازی و مقاوم سازی منزل به بنیاد مسکن معرفی شده‌اند، افزود: یکی از مهمترین راه‌های توانمندسازی مددجویان در بخش مسکن، کمک به خرید، بهسازی، بازسازی و تعمیر منازل آنان با بهره‌گیری از ظرفیت‌های بنیاد مسکن است که تا کنون همکاری‌های بسیار مناسبی در این زمینه انجام شده است.

مدیر کمیته امداد شهرستان مشگین‌شهر با تشریح اینکه تلاش داریم تا در آینده‌ای نزدیک ۴ واحد مسکونی دیگر را برای مددجویان احداث کنیم، تصریح کرد: ساخت سرپناه برای افراد بی‌بضاعت و نیازمند یکی از مهمترین برنامه‌های کمیته امداد بوده که امیدواریم با همکاری و مساعدت‌های خیران بتوانیم برای یکایک خانواده‌های فاقد منزل، مسکن مناسب ایجاد کنیم.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر