صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵ | ۶:۴۲ ب.ظ
0

استاندار اردبیل با اشاره به وجود کمبود در زیرساخت های گردشگری مشگین شهر از تمام مسافرانی که به دلیل کمبود زیرساخت های گردشگری طی دیشب و امروز دچار برخی مشکلات شده اند عذر خواهی کرد.

وراوی :

مجید خدابخش روز پنجشنبه در بازدید از مناطق گردشگری مشگین شهر گفت: حجم مسافران ورودی به شهرستان مشگین شهر حتی مسوولان استانی را غافلگیر کرده و برای رفع مشکلات مسافران و گردشگران تلاش می شود.
ابراهیم امامی ، فرماندار مشگین شهر نیز گفت: در حال حاضر ظرفیت تمام مراکز اسکان در این شهرستان پر شده و علاوه بر دایر شدن چند کمپ اقامتی بیشتر مسافران در خانه های اهالی اسکان داده شده اند.
استاندار اردبیل در جریان سفر به مشگین شهر با حضور در منزل نادر الهی شاعر مشگین شهری با وی دیدار کرد.
خدابخش با تجلیل از خدمات این شاعر نامی آذربایجان در حوزه ادبیات گفت: ادیبانی همچون الهی از ذخایر حوزه شعر و ادبیات منطقه آذربایجان و کشور محسوب می شوند که باید همواره مورد تکریم و احترام واقع شوند.
او با اشاره به لطافت و زیبایی کم نظیر اشعار الهی به چاپ و نشر آثار این شاعر گرانقدر قول همکاری داد.
وی با بیان اینکه تاکنون در تجلیل از این شاعر بزرگ غفلت شده افزود همزمان با هفته اردبیل کنگره بزرگداشت نادر الهی به طور همزمان در مشگین شهر ، اردبیل و تبریز برگزار خواهد شد.
ملکی نماینده مردم مشگین شهر در مجلس شورای اسلامی و امامی فرماندار مشگین شهر نیز در این دیدار به همکاری همه جانبه در برگزاری مراسم تجلیل و تکریم الهی قول مساعد دادند.
استاندار اردبیل در ادامه سفر خود به شهرستان مشگین شهر از مناطق گردشگری این منطقه بازدید کرده و از نزدیک با مشکلات آشنا شد .

ایرنا

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر