صفحه کنونی
اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
بازگشت به صفحه نخست | سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ | ۹:۳۵ ب.ظ
0

نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: از هرگونه طرح و لایحه‌ای که در راستای حفاظت و حراست از محیط زیست باشد در مجلس شورای اسلامی حمایت خواهم کرد تا این منابع برای آیندگان حفظ شود.

وراوی :

ولی ملکی عصر امروز در نشست با مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل اظهار داشت: محیط زیست طبیعی شهرستان مشگین‌شهر بکر است و این موضوع یک فرصت بسیار مغتنم و مناسب بوده که باید مسئولان توجه ویژه‌ای به ان داشته و از این منابع حفاظت کنند.

وی با اشاره به معضلات زیست محیطی گفت: امروزه استفاده بی‌رویه از آب‌های زیرزمینی، از بین رفتن حاصلخیزی خاک، برداشت بی رویه از طبیعت و به طور کلی افزایش رد پای انسان در طبیعت از معضلات بشر به شمار می‌رود که زمینه‌ساز تخریب محیط زیست و منابع طبیعی شده است.

ملکی با اشاره به اصل ۵۰ قانون اساسی که حفاظت از محیط زیست را وظیفه همگانی تلقی می‌کند، افزود: فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری و حمایت‌های ایشان از محیط زیست خیلی مهم است و همه باید خود را پایبند به قانون بدانیم تا وضعیت حفاظت از محیط زیست بهتر شود.

نماینده مردم شهرستان مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: توسعه متوازن می‌تواند به توسعه پایدار منجر شود و یک اصل مسلم این است که حفاظت از محیط زیست باید در سیستم‌های آموزشی و مدارس و دانشگاه‌ها به یک رفتار فرهنگی تبدیل شود.

وی تصریح کرد: آن چه که سبب افزایش تخریب محیط زیست خواهد شد بخشی‌نگری در محیط زیست است و بنده از هرگونه طرح و لایحه‌ای که در راستای حفاظت و حراست از محیط زیست باشد در مجلس شورای اسلامی حمایت خواهم کرد تا این منابع برای آیندگان حفظ شده و به وظیفه خود به درستی عمل کنیم.

تسنیم

اشتراک گذاری/چاپ خبر

Print this pageEmail this to someoneShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedIn
دیدگاه ها

دیدگاه شما درباره این خبر